Wyniki High League 2, czyli długo wyczekiwane drugie wydarzenie spod szyldu gali, której twarzą jest popularny raper Malik Montana. Kto wygrał swoje pojedynki, a kto musiał uznać wyższość rywala i zaznał smaku porażki?

High League 2 kto wygrał?

Kto wygrał walki na High League 2? O tym przekonaliśmy się już w sobotni wieczór, a dokładnie piątego dnia lutego 2022 roku. Wówczas odbyła się bowiem druga gala High League. Trzeba przyznać, że podobnie jak przy okazji pierwszego wydarzenia, również i tym razem organizatorzy przygotowali głośne walki, długo wyczekiwane debiuty i szereg innych atrakcji, dzięki którym to, kto wygrał walki na High League 2, z pewnością ciekawi setki tysięcy osób w naszym kraju.

High League 2 wyniki

High League 2 wyniki, czyli jednych ciekawi głównie sport i same pojedynki, a drugich... wyniki High League 2, jeśli chodzi o sprzedaż PPV. Nie ulega wątpliwości, że produkcja gali, wynagrodzenia zawodników i szereg innych wydatków to ogromne koszty. Szefowie High League celują więc w setki tysięcy sprzedanych PPV, dzięki czemu będą w stanie rozwijać organizację i tworzyć coraz to lepsze gale. Na to, jakie będą High League 2 wyniki sprzedażowe składa się wiele czynników, ale z pewnością organizatorzy zadbali o to, żeby produkt był ciekawy - zarówno od strony popularności zawodników, jak i marketingowej czy promocyjnej.

High League 2 wyniki gali

High League 2 wyniki gali poznaliśmy późnym wieczorem w sobotę. Zanim jednak dowiedzieliśmy się, kto wygrał walki na High League 2, mogliśmy wytypować swoich faworytów. Oficjalnym sponsorem gali jest firma Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), która na wyłączność oferowała kursy na galę High League 2. W walce wieczoru faworytem bukmacherów był pashaBiceps, z kolei w co-main evencie - sugerując się kursami - Lexy powinna była bez problemu poradzić sobie z debiutującą Fagatą.

High League 2 wyniki walk

High League 2 wyniki walk dały odpowiedzi na wiele pytań. Czy Lexy zanotowała pierwszą wygraną w karierze? Czy Denis Załęcki, zgodnie z zapowiedziami, rozbił przed czasem Alana Kwiecińskiego? Wiele pojedynków wzbudzało sporo emocji i zainteresowania, więc wyniki gali High League 2 z pewnością są ciekawe bez względu na rozstrzygnięcia - były niespodzianki, krew i efektowne wygrane!

pashaBiceps pokonał Owcę WK przez TKO, runda 2
Lexy pokonała Fagatę przez TKO, runda 1
Dis pokonał Zony'ego przez jednogłośną decyzję sędziów
Mini Majk pokonał Big Jacka przez jednogłośną decyzję sędziów**
Denis Załęcki pokonał Alana Kwiecińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów***
Edzio pokonał Czuuxa przez poddanie, runda 1
Kuba Nowaczkiewicz pokonał Dredziastego przez TKO, runda 2
Konrad Karwat pokonał Tarzana przez TKO, runda 2

* boks w małych rękawicach
** walka o pas niskorosłych
*** walka na zasadach K-1