Wyniki High League 2, czyli długo wyczekiwane drugie wydarzenie spod szyldu gali, której twarzą jest popularny raper Malik Montana. Kto wygrał swoje pojedynki, a kto musiał uznać wyższość rywala i zaznał smaku porażki?

High League 2 kto wygrał?

Kto wygrał walki na High League 2? O tym przekonaliśmy się już w sobotni wieczór, a dokładnie piątego dnia lutego 2022 roku. Wówczas odbyła się bowiem druga gala High League. Trzeba przyznać, że podobnie jak przy okazji pierwszego wydarzenia, również i tym razem organizatorzy przygotowali głośne walki, długo wyczekiwane debiuty i szereg innych atrakcji, dzięki którym to, kto wygrał walki na High League 2, z pewnością ciekawi setki tysięcy osób w naszym kraju.

High League 2 wyniki

High League 2 wyniki, czyli jednych ciekawi głównie sport i same pojedynki, a drugich... wyniki High League 2, jeśli chodzi o sprzedaż PPV. Nie ulega wątpliwości, że produkcja gali, wynagrodzenia zawodników i szereg innych wydatków to ogromne koszty. Szefowie High League celują więc w setki tysięcy sprzedanych PPV, dzięki czemu będą w stanie rozwijać organizację i tworzyć coraz to lepsze gale. Na to, jakie będą High League 2 wyniki sprzedażowe składa się wiele czynników, ale z pewnością organizatorzy zadbali o to, żeby produkt był ciekawy - zarówno od strony popularności zawodników, jak i marketingowej czy promocyjnej.

High League 2 wyniki gali

High League 2 wyniki gali poznaliśmy późnym wieczorem w sobotę. W walce wieczoru faworytem bukmacherów był pashaBiceps, z kolei w co-main evencie - sugerując się kursami - Lexy powinna była bez problemu poradzić sobie z debiutującą Fagatą.

High League 2 wyniki walk

High League 2 wyniki walk dały odpowiedzi na wiele pytań. Czy Lexy zanotowała pierwszą wygraną w karierze? Czy Denis Załęcki, zgodnie z zapowiedziami, rozbił przed czasem Alana Kwiecińskiego? Wiele pojedynków wzbudzało sporo emocji i zainteresowania, więc wyniki gali High League 2 z pewnością są ciekawe bez względu na rozstrzygnięcia - były niespodzianki, krew i efektowne wygrane!

pashaBiceps pokonał Owcę WK przez TKO, runda 2
Lexy pokonała Fagatę przez TKO, runda 1
Dis pokonał Zony'ego przez jednogłośną decyzję sędziów
Mini Majk pokonał Big Jacka przez jednogłośną decyzję sędziów**
Denis Załęcki pokonał Alana Kwiecińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów***
Edzio pokonał Czuuxa przez poddanie, runda 1
Kuba Nowaczkiewicz pokonał Dredziastego przez TKO, runda 2
Konrad Karwat pokonał Tarzana przez TKO, runda 2

* boks w małych rękawicach
** walka o pas niskorosłych
*** walka na zasadach K-1