Wyniki gali FAME MMA 16, czyli kto wygrał pojedynki na listopadowej gali spod szyldu największej federacji typu freak fight w Polsce i tej części Europy?

FAME MMA 16 kto wygrał?

Kto wygrał na FAME MMA 16? To pytanie z pewnością zadają sobie fani tego typu wydarzeń. Odpowiedź poznaliśmy już w sobotę 5 listopada - właśnie na ten dzień zaplanowana została gala FAME MMA 16, podczas której walką wieczoru było starcie Mateusza "Tromby" Trąbki z Marcinem Dubielem.

Na FAME MMA 16 doszło też do występu takich gwiazd jak Amadeusz "Ferrari" Roślik czy Adrian "Polak" Polański.

FAME MMA 16 wyniki

Wyniki FAME MMA 16 ciekawią kibiców, jeśli chodzi o wyniki walk. Włodarze FAME MMA z pewnością jednak również zerkać będą na słupki sprzedażowe, jeśli chodzi o wyniki PPV FAME MMA 16.

Kolejne wydarzenia FAME MMA cieszą się ogromną popularnością i federacja sprzedaje setki tysięcy dostępów do PPV. Nic nie wskazuje na to, żeby tym razem miało być inaczej, a wyniki FAME MMA 16 miały okazać się niezadowalające.

FAME MMA 16 wyniki gali

Wyniki gali FAME MMA 16 poznaliśmy w sobotni wieczór. Właśnie na dzień 5 listopada zaplanowana została bowiem kolejna gala. Oprócz wspomnianych wcześniej występów topowych polskich influencerów doszło też między innymi do pojedynku Jacka Murańskiego z Robertem "Sutonatorem" Pasutem. Faworytem kursów Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic) był Pasut, jednak Muran z pewnością nie da łatwo za wygraną. Swój charakter i serce do walki zaprezentował już dwukrotnie przy okazji pojedynków z Arkadiuszem Tańculą. Jak jednak skończy się ten pojedynek?

FAME MMA 16 wyniki walk

Wyniki walk FAME MMA 16 poznaliśmy w sobotę 5 listopada.