Na gali KSW zobaczymy starcie dwóch wybitnych kickboxerów, którzy w MMA stawiają swoje pierwsze kroki. Arkadiusz Wrzosek skrzyżuje rękawice z debiutującym w organizacji KSW Tomasem Moznym. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Wrzosek vs Mozny KSW 79

Zakłady bukmacherskie na walkę Wrzosek vs Mozny dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Wrzosek vs Mozny znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Wrzosek vs Mozny

Kursy na Wrzosek vs Mozny, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym starciu dość zdecydowanym faworytem jest reprezentant Polski. Kurs na wygraną Arkadiusza Wrzoska wynosi zaledwie 1,23, a z kolei triumf Tomasa Moznego został oszacowany na 4,17.

Zobacz także - karta walk KSW 79

Typy Wrzosek vs Mozny

wrzosek vs mozny

Typy na Wrzosek vs Mozny, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Po raz pierwszy Arkadiusz Wrzosek i Tomas Mozny zmierzyli się ze sobą w 2015 roku na gali Boxing Night 11. Wtedy, po pięciorundowej walce, lepszy okazał się Słowak, który wygrał jednogłośnie na punkty. W późniejszym czasie obaj trafili do najlepszej organizacji kickboxerskiej na świecie - Glory. Tam pokazali się jednak z nieco innej strony. Mozny przegrał cztery z sześciu walk, natomiast Wrzosek przygodę z Glory zakończył z dodatnim bilansem, a dodatkowo udało mu się znokautować legendę kickboxingu - Badra Hariego.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy wygraną Arkadiusza Wrzoska przed czasem. Ostatni walki pokazały, że Polak i Słowak znajdują się w nieco innych momentach swoich karier. Wrzosek wydaje się cały czas rozwijać i progresować swoje umiejętności. Mozny natomiast do MMA powrócił po blisko jedenastu latach walką na gali RFA 4: Kosice. Wygrał tam z Kamilem Mindą w drugiej odsłonie, jednak w pierwszej rundzie był w dużych tarapatach. Polak trafił Moznego potężnym ciosem w stójce, jednak nie zdołał wykończyć przeciwnika. Jeśli Minda był bliski pokonania Słowaka w wymianie stójkowej to Arkadiusz Wrzosek powinien mieć na to jeszcze większe szanse. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,60.

ksw 79

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 79. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!