W walce otwarcia gali KSW 79 zobaczymy starcie debiutantów. Reprezentant Czech, Frederico Komuenha, zmierzy się ze Słowakiem – Matyasem Viszlayem. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Komuenha vs Viszlay KSW 79

Zakłady bukmacherskie na walkę Komuenha vs Viszlay dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Komuenha vs Viszlay znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Komuenha vs Viszlay

Kursy na Komuenha vs Viszlay, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym starciu dość wyraźnym faworytem jest reprezentant Czech. Kurs na wygraną Frederico Komuenhy wynosi 1,38, a z kolei triumf Matyasa Viszlaya został oszacowany na 3,05.

Zobacz także – karta walk KSW 79

Typy Komuenha vs Viszlay

komuenha vs viszlay

Typy na Komuenha vs Viszlay, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Komuenha do tej pory stoczył tylko dwie walki. Obie wygrał przed czasem, jednak nie mierzył się z wymagającymi rywalami. Bardzo podobnie jest w przypadku Matyasa Viszlaya, który na swoim koncie ma zaledwie jeden stoczony pojedynek.

Zobacz także – typy na KSW

W tym starciu typujemy, że walka potrwa poniżej 2,5 rundy. Obaj zawodnicy nie są doświadczeni. W ich walkach widać jeszcze dużo chaosu. Zarówno Komuenha, jak i Viszlay, z pewnością będzie chciał pokazać się na tak dużej gali jak KSW z efektownej strony. Przewidujemy zatem otwartą wymianę od pierwszych sekund pojedynku. Nawet jeśli nie zobaczymy szybkiego nokautu, to utrata sił zdecydowanie będzie miała znaczenie w dalszej fazie pojedynku. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,70.

Sprawdź pozostałe typy KSW 79

Typy na: Phil De Fries vs Todd Duffee
Typy na: Dominik Humburger vs Jorge Bueno
Typy na: Arkadiusz Wrzosek vs Tomas Mozny
Typy na: Daniel Omielańczuk vs Michał Kita
Typy na: Brian Hooi vs Jivko Stoimenov
Typy na: Andreas Gustafsson vs David Hosek
Typy na: Ramzan Jembiev vs Murilo Delfino
Typy na: Natalia Baczyńska-Krawiec vs Petra Castkova

ksw 79

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 79. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!