Na gali KSW 79 Daniel Omielańczuk początkowo miał zmierzyć się z byłym mistrzem organizacji Oktagon MMA – Viktorem Pestą. Reprezentant Czech był jednak zmuszony wycofać się z walki z powodu kontuzji. Jego miejsce zajął szósty w rankingu wagi ciężkiej Michał Kita. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Omielańczuk vs Kita KSW 79

Zakłady bukmacherskie na walkę Omielańczuk vs Kita dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Omielańczuk vs Kita znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Omielańczuk vs Kita

Kursy na Omielańczuk vs Kita, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym starciu szanse obu zawodników są zbliżone, jednak faworytem jest były zawodnik UFC. Kurs na wygraną Daniela Omielańczuka wynosi 1,75, a z kolei triumf Michała Kity został oszacowany na 2,08.

Zobacz także – karta walk KSW 79

Typy Omielańczuk vs Kita

omielańczuk vs kita

Typy na Omielańczuk vs Kita, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Daniel Omielańczuk nie najlepiej wszedł do organizacji KSW. Po dobrych występach w organizacji ACA, Polak miał być tym, który strąci z tronu wagi ciężkiej Phila de Friesa. Po dwóch przeciętnych walkach z Ricardo Praselem i Michalem Martinkiem szanse na mistrzowską walkę Omielańczuka znacznie się oddaliły. Michał Kita po raz ostatni w klatce KSW był widziany na wrześniowej gali. Zgodnie z przewidywaniami ekspertów Polak przegrał w drugiej rundzie przez nokaut.

Zobacz także – typy na KSW

W tym starciu typujemy, że walkę zwycięży Daniel Omielańczuk. Co prawda 40-latek nie zachwycał formą w ostatnim czasie, jednak w najbliższym pojedynku wszystko zdaje się przemawiać na jego korzyść. Przede wszystkim Kita wchodzi do tego starcia na ostatnią chwilę. Pełen obóz przygotowawczy Omielańczuka z pewnością zaprocentuje. Trzeba również pamiętać, że Michał Kita w ostatnich walkach głównie przegrywa. 42-latek zanotował aż cztery przegrane w poprzednich pięciu pojedynkach. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,75.

Sprawdź pozostałe typy KSW 79

Typy na: Phil De Fries vs Todd Duffee
Typy na: Dominik Humburger vs Jorge Bueno
Typy na: Arkadiusz Wrzosek vs Tomas Mozny
Typy na: Brian Hooi vs Jivko Stoimenov
Typy na: Andreas Gustafsson vs David Hosek
Typy na: Ramzan Jembiev vs Murilo Delfino
Typy na: Natalia Baczyńska-Krawiec vs Petra Castkova
Typy na: Frederico Komuenha vs Matyas Viszlay

ksw 79

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 79. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!