Na gali z numerem 79 do klatki KSW, po ponad dwóch latach, powróci Andreas Gustafsson. Reprezentant Szwecji zmierzy się z Czechem - Davidem Hoskiem. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Gustafsson vs Hosek KSW 79

Zakłady bukmacherskie na walkę Gustafsson vs Hosek dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Gustafsson vs Hosek znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Gustafsson vs Hosek

Kursy na Gustafsson vs Hosek, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym starciu większe szanse na końcowy triumf ma Andreas Gustafsson. Kurs na wygraną reprezentanta Szwecji wynosi 1,44, a z kolei zwycięstwo David Hoska zostało oszacowane na 2,79.

Zobacz także - karta walk KSW 79

Typy Gustafsson vs Hosek

gustafsson vs hosek

Typy na Gustafsson vs Hosek, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Bez wątpienia bardziej aktywnym zawodnikiem w ostatnich latach był David Hosek. Od czasu swojej ostatniej walki w KSW, 10 października 2020 roku, Gustafsson stoczył tylko jedną walkę. Przez ten czas reprezentant Czech zanotował aż sześć starć, z których zwyciężył czterech. Warto wspomnieć, że wśród tych wygranych znalazły się dwa triumfy przeciwko Polakom. Hosek na gali OKTAGON 28 pokonał w drugiej rundzie Marcina Naruszczkę, a na RFA: Warm-Up przez niejednogłośną decyzję wygrał z Bartłomiejem Gładkowiczem.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy wygraną Andreasa Gustafssona. Szwed do startów powrócił w listopadzie zeszłego roku po ponad dwóch latach przerwy. W pojedynku z Damianem Janikowskim na KSW 55 udowodnił jednak, że jest naprawdę bardzo mocnym zawodnikiem. 31-latek ostatnią walkę stoczył na FCR 14, gdzie w drugiej rundzie pokonał Łukasza Dziudzię. Dla Hoska walka z Gustafssonem będzie z pewnością najtrudniejszą przeprawą w karierze.

ksw 79

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 79. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!