W jednej z walk na gali KSW 79 zobaczymy starcie w dywizji półśredniej. Zajmujący trzecie miejsce w rankingu KSW Brian Hooi zmierzy się z Bułgarem Jivko Stoimenov. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Hooi vs Stoimenov KSW 79

Zakłady bukmacherskie na walkę Hooi vs Stoimenov dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Hooi vs Stoimenov znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Hooi vs Stoimenov

Kursy na Hooi vs Stoimenov, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym starciu dość zdecydowanym faworytem jest Brian Hooi. Kurs na wygraną reprezentant Holandii wynosi 1,33, a z kolei triumf Jivko Stoimenov został oszacowany na 3,32.

Zobacz także - karta walk KSW 79

Typy Hooi vs Stoimenov

hooi vs stoimenov

Typy na Hooi vs Stoimenov, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Brian Hooi z przytupem wszedł do organizacji KSW. Reprezentant Holandii w debiucie już w pierwszej rundzie pokonał wysoko notowanego Michała Pietrzaka. W kolejnej jednak walce nieoczekiwanie już po 43 sekundach został znokautowany przez Artura Szczepaniaka. Jivko Stoimenov w polskiej federacji do tej pory zanotował tylko jeden występ. Na KSW 69 został poddany już w pierwszej rundzie przez wcześniej wspomnianego Szczepaniaka.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy wygraną Briana Hooia. Mimo ostatniej porażki Holender pokazał w debiutanckim występie w KSW, że posiada wysokie umiejętności. Udowodniał to już przed podpisaniem kontraktu z polską organizacją, między innymi na gali UAE Warriors 30, kiedy wygrał z niepokonanym wcześniej Wisem Hammamim. Stoimenov natomiast w swojej ostatniej walce pokazał się z kiepskiej strony. Na jego dyspozycje może również wpłynąć nikła aktywność. Bułgar przez ostatnie trzy lata toczył tylko jedną walkę w roku.

ksw 79

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 79. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!