W walce wieczoru gali KSW 79 zobaczymy pojedynek o pas mistrzowski w wadze ciężkiej. Niekwestionowany mistrz KSW, Phil de Fries, w swojej ósmej obronie pasa zmierzy się z Toddem Duffee. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie De Fries vs Duffee KSW 79

Zakłady bukmacherskie na walkę De Fries vs Duffee dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę De Fries vs Duffee znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy De Fries vs Duffee

Kursy na De Fries vs Duffee, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że Phil de Fries jest największym faworytem na całej karcie walk gali KSW 79. Kurs na wygraną reprezentanta Anglii wynosi zaledwie 1,15, a z kolei triumf Todda Duffee został oszacowany aż na 5,46.

Zobacz także - karta walk KSW 79

Typy De Fries vs Duffee

de fries vs duffee

Typy na De Fries vs Duffee, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Walka Phila de Friesa z Toddem Duffee na KSW 79 będzie rewanżem za starcie z 2012 roku. Wtedy, na gali UFC 155, lepszy okazał się Amerykanin, który rozbił de Friesa już w pierwszej rundzie. Od tamtego pojedynku minęło jednak już ponad dziesięć lat i kariery obu zawodników poszły w całkiem inne strony. Duffee po starciu z Brytyjczykiem stoczył tylko trzy walki, natomiast Phil de Fries jest niepokonany od dziesięciu walk i ma za sobą siedem skutecznych obron mistrzowskiego pasa KSW.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy zdecydowaną wygraną Phila de Friesa. Przed tym starciem nie można sugerować się pierwszą walką jaką zawodnicy stoczyli w 2012 roku. Brytyjczyk jest aktualnie w znakomitej formie. Todd Duffee natomiast przez poprzednie dziesięć lat stoczył zaledwie trzy pojedynki, zmagał się z ciężkimi kontuzjami, a po raz ostatni w klatce był widziany ponad trzy lata temu. W naszym typowaniu stawiamy na wygraną de Friesa przed czasem.

ksw 79

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 79. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!