Na gali KSW 79 zobaczymy jedno starcie kobiet. W limicie do 59 kilogramów rękawice skrzyżują Natalia Baczyńska-Krawiec oraz reprezentantka Czech Petra Castkova. Która z zawodniczek ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Baczyńska-Krawiec vs Castkova KSW 79

Zakłady bukmacherskie na walkę Baczyńska-Krawiec vs Castkova dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Baczyńska-Krawiec vs Castkova znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Baczyńska-Krawiec vs Castkova

Kursy na Baczyńska-Krawiec vs Castkova, czyli która z zawodniczek ma większe szanse na wygranie tego starcia? Bukmacherzy uważają, że w tym starciu minimalną faworytką jest reprezentantka Polski. Kurs na wygraną Natalii Baczyńskiej wynosi 1,73, a z kolei triumf Petry Castkovej został oszacowany na 2,11.

Zobacz także – karta walk KSW 79

Typy Baczyńska-Krawiec vs Castkova

baczynska vs castkova

Typy na Baczyńska-Krawiec vs Castkova, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Natalia Baczyńska-Krawiec w KSW stoczyła do tej pory dwie walki. W pierwszej przegrała przez niejednogłośną decyzję sędziów z Sarą Luzar Smajić, a w drugiej przez jednogłośną decyzję z Karoliną Owczarz. Petra Castkova natomiast w polskiej organizacji zadebiutowała w październiku 2022 roku na KSW 75. Poniosła wtedy porażkę na punkty z Adrianną Kreft.

Zobacz także – typy na KSW

W tym starciu typujemy wygraną Natalii Baczyńskiej-Krawiec. Dla Polki walka z Castkovą to być, albo nie być w organizacji KSW. Na korzyść Baczyńskiej w tym pojedynku będzie wpływał bez wątpienia wiek. Czeszka ma już 41 lat, natomiast reprezentantka Polski jest aż o 14 lat młodsza. Taka różnica nie wpływa jednak na większe doświadczenie Castkovej, która na swoim koncie ma tylko dwa pojedynki więcej niż Baczyńska.

Sprawdź pozostałe typy KSW 79

Typy na: Phil De Fries vs Todd Duffee
Typy na: Dominik Humburger vs Jorge Bueno
Typy na: Arkadiusz Wrzosek vs Tomas Mozny
Typy na: Daniel Omielańczuk vs Michał Kita
Typy na: Brian Hooi vs Jivko Stoimenov
Typy na: Andreas Gustafsson vs David Hosek
Typy na: Ramzan Jembiev vs Murilo Delfino
Typy na: Frederico Komuenha vs Matyas Viszlay
ksw 79

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 79. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!