Na gali KSW 79 zobaczymy jedno starcie kobiet. W limicie do 59 kilogramów rękawice skrzyżują Natalia Baczyńska-Krawiec oraz reprezentantka Czech Petra Castkova. Która z zawodniczek ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Baczyńska-Krawiec vs Castkova KSW 79

Zakłady bukmacherskie na walkę Baczyńska-Krawiec vs Castkova dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Baczyńska-Krawiec vs Castkova znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Baczyńska-Krawiec vs Castkova

Kursy na Baczyńska-Krawiec vs Castkova, czyli która z zawodniczek ma większe szanse na wygranie tego starcia? Bukmacherzy uważają, że w tym starciu minimalną faworytką jest reprezentantka Polski. Kurs na wygraną Natalii Baczyńskiej wynosi 1,73, a z kolei triumf Petry Castkovej został oszacowany na 2,11.

Zobacz także - karta walk KSW 79

Typy Baczyńska-Krawiec vs Castkova

baczynska vs castkova

Typy na Baczyńska-Krawiec vs Castkova, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Natalia Baczyńska-Krawiec w KSW stoczyła do tej pory dwie walki. W pierwszej przegrała przez niejednogłośną decyzję sędziów z Sarą Luzar Smajić, a w drugiej przez jednogłośną decyzję z Karoliną Owczarz. Petra Castkova natomiast w polskiej organizacji zadebiutowała w październiku 2022 roku na KSW 75. Poniosła wtedy porażkę na punkty z Adrianną Kreft.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy wygraną Natalii Baczyńskiej-Krawiec. Dla Polki walka z Castkovą to być, albo nie być w organizacji KSW. Na korzyść Baczyńskiej w tym pojedynku będzie wpływał bez wątpienia wiek. Czeszka ma już 41 lat, natomiast reprezentantka Polski jest aż o 14 lat młodsza. Taka różnica nie wpływa jednak na większe doświadczenie Castkovej, która na swoim koncie ma tylko dwa pojedynki więcej niż Baczyńska.

ksw 79

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 79. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!