Na gali KSW 79 Dominik Humburger miał początkowo zmierzyć się z niepokonanym Serbem Nemanją Nikolicem. Ten jednak wypadł z walki przez kontuzje, a jego miejsce na karcie walk zajął Jorge Bueno. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Humburger vs Bueno KSW 79

Zakłady bukmacherskie na walkę Humburger vs Bueno dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Humburger vs Bueno znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Humburger vs Bueno

Kursy na Humburger vs Bueno, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym starciu zdecydowanym faworytem jest reprezentant Czech. Kurs na wygraną Dominika Humburgera wynosi zaledwie 1,27, a z kolei triumf Jorge Bueno został oszacowany na 3,77.

Zobacz także - karta walk KSW 79

Typy Humburger vs Bueno

Typy na Humburger vs Bueno, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Rekordy obu wyglądają naprawdę bardzo dobrze. Reprezentant Czech jest niepokonany natomiast Bueno na swoim koncie ma tylko jedną porażkę. Patrząc jednak na to, z kim mierzyli się obaj zawodnicy nie można nie odnieść wrażenia, że jak na razie to Brazylijczyk mierzył się z lepszymi zawodnikami. Jest zatem nieco bardziej sprawdzony w boju.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy, że walka potrwa poniżej 2,5 rundy. Obaj zawodnicy mają niezwykle wysoki procent skończeń przed czasem. Wystarczy powiedzieć, że reprezentant Czech jeszcze nigdy nie wyszedł do trzeciej rundy, wszystkie swoje pojedynki kończył bowiem w pierwszej bądź drugiej odsłonie. Bueno natomiast tylko przy okazji jednej ze swoich ośmiu wygranych walk doprowadził do decyzji sędziowskiej.

ksw 79

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 79. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!