W jednej z walk gali KSW 79 zobaczymy starcie dwóch debiutujących zawodników w polskiej organizacji. 23-letni Ramzan Jembiev skrzyżuje rękawice z niepokonanym reprezentantem Brazylii Murilo Delfino. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Jembiev vs Delfino KSW 79

Zakłady bukmacherskie na walkę Jembiev vs Delfino dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Jembiev vs Delfino znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Jembiev vs Delfino

Kursy na Jembiev vs Delfino, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym starciu dość zdecydowanym faworytem jest reprezentant Francji. Kurs na wygraną Ramzana Jembieva wynosi 1,35, a z kolei triumf niepokonanego Brazylijczyka, Murilo Delfino, został oszacowany na 3,21.

Zobacz także - karta walk KSW 79

Typy Jembiev vs Delfino

jembiev vs delfino

Typy na Jembiev vs Delfino, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Rekordy obu zawodników są bardzo zbliżone. Bilans Jembieva to 3-1, a Delfino 3-0. Kluczową różnicą jest jednak fakt, że Brazylijczyk swoją ostatnią walkę stoczył w 2019 roku. Francuz natomiast jest cały czas aktywny i wszystkie swoje wygrane zanotował na przestrzeni ostatnich dwóch lat.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy zdecydowaną wygraną Ramzana Jembieva. Francuz jest młodszy, bardziej aktywny i wydaje się, że Delfino jest jedynie przystankiem do trudniejszych walk. O wysokich umiejętnościach 23-latka może świadczyć chociażby fakt, że na co dzień jest głównym sparingpartnerem mistrza KSW - Salahdina Parnassa. Na niekorzyść Brazylijczyka wpływa głównie długi rozbrat z klatką. Jeśli Jembiev narzuci odpowiednio wysokie tempo, to powinien zanotować zwycięstwo przed czasem. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,82.

ksw 79

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 79. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!