W co-main evencie gali FAME MMA 17 zobaczymy starcie rapera z aktorem. Zmierzą się w nim Wacław „Wac Toja” Osiecki oraz Sebastian „Alterboy” Fabijański. Kto ma większe szanse na wygraną w tym pojedynku?

Zakłady bukmacherskie Wac Toja vs Fabijański FAME MMA 17

Zakłady bukmacherskie na walkę Wac Toja vs Fabijański dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Wac Toja vs Fabijański znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy Wac Toja vs Fabijański

Kursy na Wac Toja vs Fabijański, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Bukmacherzy uważają, że zdecydowanie większe szanse na wygraną ma Sebastian Fabijański. Tak duża rozbieżność w kursach może nieco dziwić, obaj zawodnicy są bowiem debiutantami. Kurs na wygraną popularnego aktora wynosi 1,22, z kolei triumf Wacława Osieckiego został oszacowany na 3,50.

Zobacz także – karta walk FAME MMA 17

Typy Wac Toja vs Fabijański

wactoja vs fabijanski

Typy na Wac Toja vs Fabijański, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Dyspozycja obu stoi pod znakiem zapytania. Patrząc na urywki z treningów nieco lepiej prezentuje się Sebastian Fabijański. Nie wiadomo jednak czy aktor będzie w stanie przełożyć te umiejętności do klatki w momencie, gdy dojdzie stres i presja ze strony publiczności.

Zobacz także – typy na FAME MMA

W tym pojedynku stawiamy, że walka skończy się przed czasem. Obaj zawodnicy ważą ponad 90 kilogramów. W takich starciach każdy cios może zmienić losy pojedynku. Trzeba również pamiętać, że jako debiutanci, po otrzymaniu kilku mocniejszych uderzeń, mogą spanikować i stracić chęć do kontynuowania walki. Kurs na takie zdarzenie wynosi 1,45.

Sprawdź pozostałe typy FAME MMA 17

Typy na: Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Kamil "Szczurek" Łaszczyk
Typy na: Cezary "Czarmageddon" Jóźwik vs Tomasz "Gimper" Działowy
Typy na: Alan Kwieciński vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
Typy na: Michał "Boxdel" Baron vs Paweł Jóźwiak
Typy na: Łukasz "Mandzio" Samoń vs Karol "Karolek" Dąbrowski
Typy na: Robert Karaś vs Filip "Filipek" Marcinek
Typy na: Piotr "Szeli" Szeliga vs Marcin "Polish Zombie" Wrzosek
Typy na: Mikołaj "Mixer" Magdziarz vs Marcin "Rafonix" Krasucki
Typy na: Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk vs Wiktoria "Wiki" Jaroniewska

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.