W czwartej walce na gali FAME MMA 17 dojdzie do starcia w formule K-1. Zmierzą się w nim Robert Karaś oraz Filip "Filipek" Marcinek. Kto ma większe szanse na wygraną w tym pojedynku?

Zakłady bukmacherskie Karaś vs Filipek FAME MMA 17

Zakłady bukmacherskie na walkę Karaś vs Filipek dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Karaś vs Filipek znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy Karaś vs Filipek

Kursy na Karaś vs Filipek, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Bukmacherzy uważają, że większe szanse na wygraną ma Filip Marcinek. Początkowo faworytem był jednak Karaś i takie przewidywania mogły nieco dziwić. Thriatlonista bowiem po raz pierwszy wejdzie do klatki, a Filipek ma na swoim koncie już pięć walk. Kurs na wygraną Karasia wynosi 1,95, z kolei triumf Filipa Marcinka został oszacowany na 1,70.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 17

Typy Karaś vs Filipek

filipek vs karas

Typy na Karaś vs Filipek, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Robert Karaś swoje debiutanckie starcie miał stoczyć na gali FAME MMA 14, a jego rywalem miał być cięższy o około 30 kilogramów Adam Josef. Do konfrontacji jednak nie doszło z powodu poważnej kontuzji thriatlonisty. Filipek natomiast ma za sobą pięć walk, z których wygrał trzy. Cztery odbyły się na zasadach MMA, a jedno w K-1. Swój ostatni pojedynek stoczył właśnie na zasadach kickboxingu i pokonał Dariusza Kaźmierczuka w pierwszej rundzie.

Zobacz także - typy na FAME MMA

W tym pojedynku stawiamy na Filipka. Postawa Roberta Karasia w klatce jest wielką niewiadomą. Filipek natomiast zadebiutował na gali FAME MMA 3 w marcu 2019 roku i od tamtego czasu aktywnie trenuje. Naszym zdaniem to doświadczenie okaże się kluczowe i popularny raper będzie w stanie rozstrzygnąć pojedynek na swoją korzyść. Kurs w Betclic na triumf Filipa Marcinka wynosi 1,70.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.