Na gali FAME MMA 17 dojdzie do debiutu kolejnego członka grupy Abstrachuje. Cezary "Czarmageddon" Jóźwik zmierzy się z Tomaszem "Gimperem" Działowym, który ma za sobą jedną walkę w klatce. Kto ma większe szanse na wygraną w tym pojedynku?

Zakłady bukmacherskie Czarmageddon vs Gimper FAME MMA 17

Zakłady bukmacherskie na walkę Czarmageddon vs Gimper dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Czarmageddon vs Gimper znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy Czarmageddon vs Gimper

Kursy na Czarmageddon vs Gimper, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Bukmacherzy w tym pojedynku skazują Cezarego Jóźwika na pożarcie. Tomasz Działowy jest największym faworytem na całej karcie walk FAME MMA 17. Kurs na wygraną Gimpera wynosi zaledwie 1,10, z kolei triumf członka Abstrachuje został oszacowany na 5,25.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 17

Typy Czarmageddon vs Gimper

czarek vs gimper

Typy na Czarmageddon vs Gimper, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Gimper w swojej pierwszej walce z Trombą pokazał się z całkiem niezłej strony. Mimo porażki, YouTuber miał w tym starciu swoje momenty i w pierwszej rundzie był nawet bliski zwycięstwa. Od tamtej potyczki minęło już dziewięć miesięcy, więc Gimper z pewnością jest dziś jeszcze lepszym zawodnikiem. Cezary Jóźwik natomiast w przeszłości uczęszczał na treningi bokserskie. Nie wiadomo jednak ile z nich wyniósł i jak przełoży się to na jego walkę w MMA.

Zobacz także - typy na FAME MMA

W tym pojedynku stawiamy na wygraną Gimpera przed czasem. Tomasz Działowy ma za sobą dłuższy staż w MMA, a także zanotował już debiut w klatce. Jego doświadczenie jest nikłe, ale w dalszym ciągu większe niż Czarka. Dodatkowo wydaje się, że Gimper w dniu walki będzie cięższy i silniejszy od swojego przeciwnika, co również będzie sporym atutem. Kurs na takie zdarzenie wynosi 1,30.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.