W walce otwarcia gali FAME MMA 17 zobaczymy starcie kobiet. Zmierzą się w nim debiutująca Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk oraz niepokonana Wiktoria „Wiki” Jaroniwska. Kto ma większe szanse na wygraną w tym pojedynku?

Zakłady bukmacherskie Sheeya vs Jaroniewska FAME MMA 17

Zakłady bukmacherskie na walkę Sheeya vs Jaroniewska dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

 

Zakłady na walkę Sheeya vs Jaroniewska znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy Sheeya vs Jaroniewska

Kursy na Sheeya vs Jaroniewska, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Bukmacherzy uważają, że większe szanse na wygraną ma debiutująca Sheeya. Może to nieco dziwić, bowiem dla Jaroniewskiej będzie to już trzecie starcie i jak na razie jest niepokonana. Kurs na wygraną Klaudii Kołodziejczyk wynosi 1,33, z kolei triumf Wiktorii został oszacowany na 2,90.

Zobacz także – karta walk FAME MMA 17

Typy Sheeya vs Jaroniewska

sheeya vs jaroniewska

Typy na Sheeya vs Jaroniewska, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Sheeya swój pierwszy pojedynek miała stoczyć na gali FAME MMA 14 z Laluną. Kontuzja wykluczyła ją z tego pojedynku, a jej miejsce zajęła właśnie Jaroniewska. Wiktoria nieoczekiwanie wygrała tę walkę przez jednogłośną decyzję sędziów. W swoim drugim starciu Jaroniewska zmierzyła się z Martą „Martirenti” Rentel. Zgodnie z przewidywaniami Wiktoria zwyciężyła, tym razem już w drugiej rundzie.

Zobacz także – typy na FAME MMA

W tym pojedynku stawiamy na Wiktorię Jaroniewską. Ma ona za sobą już dwa udane występy w klatce. W obu pokazała się z naprawdę dobrej strony. Poziom Klaudii Kołodziejczyk natomiast stoi pod znakiem zapytania. Warunki fizyczne na pewno będą po jej stronie, jednak jej siła nie będzie miała aż takiego znaczenia, jeśli nie podoła kondycyjnie. Wytrzymałość powinna być po stronie Jaroniewskiej, która spędziła już wiele lat na boisku do piłki ręcznej. Kurs w Betclic na triumf Wiktorii Jaroniewskiej wynosi 2,60.

Sprawdź pozostałe typy FAME MMA 17

Typy na: Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Kamil "Szczurek" Łaszczyk
Typy na: Wacław "Wac Toja" Osiecki vs Sebastian "Alterboy" Fabijański
Typy na: Cezary "Czarmageddon" Jóźwik vs Tomasz "Gimper" Działowy
Typy na: Alan Kwieciński vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
Typy na: Michał "Boxdel" Baron vs Paweł Jóźwiak
Typy na: Łukasz "Mandzio" Samoń vs Karol "Karolek" Dąbrowski
Typy na: Robert Karaś vs Filip "Filipek" Marcinek
Typy na: Piotr "Szeli" Szeliga vs Marcin "Polish Zombie" Wrzosek
Typy na: Mikołaj "Mixer" Magdziarz vs Marcin "Rafonix" Krasucki