W walce wieczoru gali FAME MMA 17 dojdzie do długo wyczekiwanego starcia. Zawodowy pięściarz, legitymujący się rekordem w boksie 32-0, Kamil Łaszczyk zmierzy się z gwiazdą freak fightów Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem. Kto ma większe szanse na wygraną w tym pojedynku?

Zakłady bukmacherskie Ferrari vs Łaszczyk FAME MMA 17

Zakłady bukmacherskie na walkę Ferrari vs Łaszczyk dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Ferrari vs Łaszczyk znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy Ferrari vs Łaszczyk

Kursy na Ferrari vs Łaszczyk, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Bukmacherzy uważają, że większe szanse na wygraną ma Kamil Łaszczyk. Przy okazji typowania należy jednak pamiętać, że walka odbędzie się w MMA. Kurs na wygraną pięściarza wynosi 1,40, z kolei triumf Ferrariego został oszacowany na 2,60.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 17

Typy Ferrari vs Łaszczyk

ferrari vs łaszczyk

Typy na Ferrari vs Łaszczyk, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Rekordy i ostatnie walki Ferrariego i Łaszczyka nie mają w tym zestawieniu większego znaczenia. Wszystko zależy od tego, który z zawodników lepiej zrealizuje swój plan na walkę. Łaszczyk musi zrobić wszystko, aby nie dać się sprowadzić do parteru. Ferrari natomiast powinien za wszelką cenę dążyć do klinczu i wykorzystać swoją przewagę fizyczną do obalenia rywala i dominowania go z góry.

Zobacz także - typy na FAME MMA

W tym pojedynku stawiamy na wygraną Kamila Łaszczyka na punkty. Jak wiadomo, Ferrari będzie w tej walce wyższy, cięższy i silniejszy. Są to jednak jedyne atuty gwiazdy FAME MMA. Kamil Łaszczyk będzie zdecydowanie szybszy, lepszy technicznie i bardziej wytrzymały. Będzie także górował nad Roślikiem pod względem przygotowania kondycyjnego. Jeśli Łaszczyk nie da się sprowadzić do parteru to powinien bez większych problemów wypunktować Amadeusza. W tym aspekcie na pewno przyda się doskonała praca na nogach, którą posiada pięściarz. Kurs w Betclic na triumf Kamila Łaszczyka przez decyzję wynosi 3,50.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.