Na gali FAME MMA 17 dojdzie do starcia dwóch włodarzy. Właściciel FEN-u, Paweł Jóźwiak, zmierzy się z włodarzem FAME MMA - Michałem "Boxdelem" Baronem. Pomiędzy tymi postaciami iskrzy od dłuższego czasu, więc ta walka powinna dostarczyć fanom wielu emocji. Kto ma większe szanse na wygraną w tym pojedynku?

Zakłady bukmacherskie Boxdel vs Jóźwiak FAME MMA 17

Zakłady bukmacherskie na walkę Boxdel vs Jóźwiak dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Boxdel vs Jóźwiak znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy Boxdel vs Jóźwiak

Kursy na Boxdel vs Jóźwiak, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Bukmacherzy uważają, że większe szanse na wygraną ma Boxdel. Kurs na wygraną włodarza FAME MMA wynosi 1,42, z kolei triumf Pawła Jóźwiaka został oszacowany na 2,50.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 17

Typy Boxdel vs Jóźwiak

boxdel vs jozwiak

Typy na Boxdel vs Jóźwiak, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Boxdel na swoim koncie ma trzy walki. W debiucie na FAME MMA 1 pokonał Jakuba "Guzika" Szymańskiego, a w swoim następnym pojedynku uległ w pierwszej rundzie Jakubowi "Kubańczykowi" Flasowi. W swoim ostatnim starciu, w formule bokserskiej, zmierzył się z Kasjuszem Życińskim. Zgodnie z przewidywaniami Boxdel przegrał przez jednogłośną decyzję. Paweł Jóźwiak natomiast swoją jedyną zawodową walkę stoczył na gali Wotore 6, gdzie w zaledwie 15 sekund pokonał Marcina Najmana.

Zobacz także - typy na FAME MMA

W tym pojedynku stawiamy na wygraną Boxdela. Włodarz FAME MMA do tej walki przygotowuje się bardzo ambitnie. Wyraźnie schudł i wydaje się, że jest w niezłej formie. Paweł Jóźwiak co prawda błyskawicznie wygrał swoją ostatnią walkę, ale mierzył się w niej z Marcinem Najmanem. Boxdel będzie w tej walce znacznie cięższy i silniejszy. Jeśli wytrzyma kondycyjnie to powinien zdominować starszego o ponad 20 lat właściciela FEN-u. Kurs w Betclic na triumf Michała Barona wynosi 1,42.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.