Na gali FAME MMA 17 miało dojść do walki o pas mistrzowski w wadze średniej pomiędzy Arkadiuszem Tańculą a Maksymilianem "Wiewiórem" Wiewiórką. Tańcula doznał jednak kontuzji i musiał wycofać się z tego starcia. Jego miejsce zajął Alan Kwieciński, który zawalczy z Wiewiórem na zasadach K-1. Kto ma większe szanse na wygraną w tym pojedynku?

Zakłady bukmacherskie Kwieciński vs Wiewiór FAME MMA 17

Zakłady bukmacherskie na walkę Kwieciński vs Wiewiór dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Kwieciński vs Wiewiór znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy Kwieciński vs Wiewiór

Kursy na Kwieciński vs Wiewiór, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Według bukmacherów większe szanse na wygraną ma aktualny mistrz kategorii półśredniej - Maksymilian Wiewiórka. Kurs na jego wygraną wynosi 1,50, natomiast triumf Alana Kwiecińskiego został oszacowany na 2,30.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 17

Typy Kwieciński vs Wiewiór

wiewior vs alan

Typy na Kwieciński vs Wiewiór, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Alan ma za sobą cztery porażki z rzędu. Przegrywał kolejno z Denisem Załęckim, Mateuszem Murańskim, Dawidem Załęckim oraz Patrykiem "Bandurą" Bandurskim. Wiewiór natomiast od czasu swojego debiutanckiego przegranego pojedynku z Michałem Handke stoczył pięć wygranych walk. Przez wielu jest on uważany za najlepszego zawodnika FAME MMA.

Zobacz także - typy na FAME MMA

W tym pojedynku stawiamy na Alana Kwiecińskiego. Gdyby walka odbyła się w MMA to Maksymilian Wiewiórka bez wątpienia byłby faworytem. Jego umiejętności grapplingowe są na bardzo wysokim poziomie jak na freak fightowe standardy. Starcie odbędzie się jednak w K-1. Kwieciński najlepiej czuje się właśnie w stójce. Dodatkowo powinien on górować nad Wiewiórem warunkami fizycznymi. Kurs w Betclic na triumf Alana Kwiecińskiego wynosi 2,30.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.