W trzeciej walce na gali FAME MMA 17 dojdzie do starcia w formule K-1. Zmierzą się w nim Piotr "Szeli" Szeliga oraz Marcin "Polish Zombie" Wrzosek. Kto ma większe szanse na wygraną w tym pojedynku?

Zakłady bukmacherskie Szeliga vs Wrzosek FAME MMA 17

Zakłady bukmacherskie na walkę Szeliga vs Wrzosek dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Szeliga vs Wrzosek znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy Szeliga vs Wrzosek

Kursy na Szeliga vs Wrzosek, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Bukmacherzy uważają, że Piotr Szeliga nie ma w tym pojedynku większych szans. Marcin Wrzosek jest drugim największym faworytem na całej karcie walk FAME MMA 17. Kurs na wygraną byłego mistrza KSW wynosi zaledwie 1,12, z kolei triumf Szeligi został oszacowany na 4,75.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 17

Typy Szeliga vs Wrzosek

wrzosek vs szeliga

Typy na Szeliga vs Wrzosek, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Wrzosek wydaje się być największym "pewniakiem" na najbliższej gali FAME MMA. Za Piotrem Szeligą przemawia tylko waga. Wszystkie pozostałe atuty są po stronie Marcina Wrzoska. Przemawia za nim doświadczenia, kondycja, wytrzymałość, szybkość i technika. "Szeli" nie może liczyć nawet na przewagę zasięgu, ponieważ mimo tego, że będzie znacznie cięższy od Wrzoska, to obaj zawodnicy są podobnego wzrostu.

Zobacz także - typy na FAME MMA

W tym pojedynku stawiamy na wygraną Marcina Wrzoska przed czasem. Szeliga powinien stanowić zagrożenie tylko w pierwszej rundzie. Z każdą kolejną sekundą dominacja byłego mistrza KSW powinna być bardziej widoczna. "Szeli" powinien przetrwać pierwszą rundę, ale przewidujemy, że jeśli Wrzosek narzuci odpowiednio wysokie tempo to powinien odebrać chęć do walki przeciwnikowi przed zakończeniem starcia. Kurs na takie zdarzenie wynosi 1,38.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.