Na galę FAME MMA 17 została zaplanowana tak zwana Ukryta Walka. Fani długo byli ciekawi jakie zestawienie kryje się pod tą nazwą. Okazało się, że w Ukrytej Walce zmierzą się Rafonix i Mixer. Kto ma większe szanse na wygraną w tym pojedynku?

Zakłady bukmacherskie Mixer vs Rafonix FAME MMA 17

Zakłady bukmacherskie na walkę Mixer vs Rafonix dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Mixer vs Rafonix znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy Mixer vs Rafonix

Kursy na Mixer vs Rafonix, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Bukmacherzy uważają, że zdecydowanie większe szanse na wygraną ma Marcin Krasucki. Kurs na wygraną Rafonixa wynosi 1,25, z kolei triumf Mikołaja Magdziarza został oszacowany na 3,30.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 17

Typy Mixer vs Rafonix

mixer vs rafonix

Typy na Mixer vs Rafonix, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Dla Rafonixa będzie to powrót do walk po blisko dwóch latach. Jego absencja była spowodowana głównie problemami z jego wizerunkiem na platformie YouTube. W swoim ostatnim starciu Marcin Krasucki przegrał już po sześciu sekundach z Mariuszem "Hejterem" Słońskim. Bilans Rafonixa zdecydowanie nie jest dla niego korzystny. Streamer przegrał trzy z czterech walk, a dodatkowo wszystkie z nich w pierwszych rundach. Wygrał tylko pierwsze, debiutanckie starcie, w którym zmierzył się z Danielem "Magicalem" Zwierzyńskim. Mixer natomiast na swoim koncie ma tylko jeden pojedynek. Na gali FAME MMA 14 przegrał w drugiej rundzie z Popo.

Zobacz także - typy na FAME MMA

W tym pojedynku stawiamy na to, że starcie skończy się przed czasem. Wszystkie dotychczasowe walki Rafonixa kończyły się już w pierwszych rundach. Żadna jego walka nie była nawet bliska dojścia do drugiej rundy. Styl walki Marcina Krasuckiego jest na tyle chaotyczny, że wątpliwe, aby w ciągu dziewięciu minut nie doszło do mocniejszej wymiany. Obaj z pewnością nie posiadają również dobrej kondycji, która pozwoliłaby wytrzymać pełen dystans. Kurs na takie zdarzenie wynosi 1,33.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.