Szalony Reporter vs Michał Cichy to drugie starcie na karcie walk gali High League 6. Dla Cichego będzie to drugie starcie w karierze, natomiast Matysiak zadebiutuje w MMA. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Szalony Reporter vs Michał Cichy High League 6

Zakłady bukmacherskie na walkę Szalony Reporter vs Michał Cichy dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem High League i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Szalony Reporter vs Michał Cichy znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> High League.

Kursy Szalony Reporter vs Michał Cichy

Kursy na Szalony Reporter vs Michał Cichy, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku dość wyraźnym faworytem jest Michał Cichy. Kurs na wygraną dziennikarza wynosi 1,35, a z kolei triumf Szalonego Reportera został oszacowany na 2,70.

Typy Szalony Reporter vs Michał Cichy

szalony vs cichy kursy

Typy na Szalony Reporter vs Michał Cichy, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Michał Cichy w swoim debiucie na gali Prime Show MMA pokonał na punkty Adriana Ciosa. Pojedynek ten wywołał jednak wiele kontrowersji, ponieważ pojawiło się wiele głosów, że to Cios powinien wygrać. Mimo wszystko, doświadczenie i obycie w klatce powinno w tym starciu działać na korzyść dziennikarza. Szalony Reporter jest debiutantem i ciężko powiedzieć czego można się po nim spodziewać.

Zobacz także - karta walk High League 6

W tej walce idziemy na przekór opinii bukmacherów i stawiamy na Szalonego Reportera. Co prawda, nie wiadomo jakimi umiejętnościami dysponuje Matysiak. Wiemy już jednak co potrafi Michał Cichy. Dziennikarz, mimo wygranej w ostatniej walce, zaprezentował się słabo. Widzimy zatem w tej walce szansę na niespodziankę i stawiamy na underdoga.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!