Walka Denis Załęcki vs Paweł Tyburski to pojedynek, który z pewnością wywoła wiele emocji. Obaj zawodnicy są uważani za jednych z najlepszych we freak fightach, więc ich konfrontacja powinna stać na wysokim poziomie sportowym. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Denis Załęcki vs Paweł Tyburski High League 6

Zakłady bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs Paweł Tyburski dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem High League i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Denis Załęcki vs Paweł Tyburski znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> High League.

Kursy Denis Załęcki vs Paweł Tyburski

Kursy na Denis Załęcki vs Paweł Tyburski, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku większe szanse na wygraną ma Denis Załęcki. Kurs na wygraną Bad Boya wynosi 1,55, a z kolei triumf Pawła Tyburskiego został oszacowany na 2,15.

Typy Denis Załęcki vs Paweł Tyburski

denis vs tyburski kursy

Typy na Denis Załęcki vs Paweł Tyburski, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Denis Załęcki przegrał swoje dwie ostatnie dwie walki, jednak mierzył się z tak klasowymi zawodnikami jak Mateusz Kubiszyn oraz Artur Szpilka. Paweł Tyburski natomiast w swojej karierze przegrał tylko jedną walkę. Na FAME MMA 8 musiał uznać wyższość Gabriela "Araba" Al-Sulwi. W swoich ostatnich walkach przed czasem pokonywał kolejno Łukasza Lupę, Adama Soroko i Alberto Simao.

Zobacz także - karta walk High League 6

W walce stawiamy na wygraną Pawła Tyburskiego na punkty. Większą siłą z pewnością będzie dysponował Denis Załęcki. Z każdą sekundą jednak jego ciosy będą ważyć mniej, a dynamika spadnie. Paweł Tyburski trenuje już wiele lat i udowodnił, że posiada dobre umiejętności techniczne. Jeśli nie będzie wchodził w wymiany w pierwszych minutach pojedynku, tylko postara się wymęczyć rywala, to powinien poradzić sobie z Załęckim. Bad Boy jest twardym zawodnikiem, więc wątpliwe, że da się znokautować, jednak według nas Tyburski wypunktuje przeciwnika i wygra na kartach punktowych. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 5,50.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!