W walce otwarcia gali High League będziemy mogli zobaczyć starcie Mateusza "Haribo" Gąsiewskiego z debiutującym w MMA Rogerem Sallą. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Haribo vs Roger Salla High League 6

Zakłady bukmacherskie na walkę Haribo vs Roger Salla dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem High League i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Haribo vs Roger Salla znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> High League.

Kursy Haribo vs Roger Salla

Kursy na Haribo vs Roger Salla, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku dość zdecydowanym faworytem jest debiutujący Roger Salla. Kurs na jego wygraną wynosi zaledwie 1,27, a z kolei triumf Mateusza Gąsiewskiego został oszacowany na 3,09.

Typy Haribo vs Roger Salla

salla vs haribo kursy

Typy na Haribo vs Roger Salla, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Obaj zawodnicy mają bardzo nikłe doświadczenie w sportach walki. Mateusz Gąsiewski do tej pory stoczył jedną walkę. Na gali FAME MMA 10 przegrał w drugiej rundzie z Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem. Roger Salla natomiast zadebiutuje na gali High League 6. Mówi się jednak, że już od dłuższego czasu trenuje sporty walki i jego umiejętności są na przyzwoitym poziomie.

Zobacz także - karta walk High League 6

W tym starciu typujemy, że walka potrwa poniżej 2,5 rundy. W pojedynkach dwóch zawodników o tak małym doświadczeniu często widać dużo chaosu i przypadku. Do zakończenia walki wystarczy jeden mocniejszy cios bądź jedno skuteczne obalenie. Według nas podobnie będzie w tym przypadku. Nawet jeśli obu uda się przetrwać pierwszą rundę, to w drugiej jeden z zawodników powinien przełamać drugiego i wygrać przed czasem.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!