Karta walk High League 6 obejmuje także starcie kobiet. W co-main evencie gali zobaczymy pojedynek pomiędzy Lexy Chaplin a Pauliną Hornik. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Lexy Chaplin vs Paulina Hornik High League 6

Zakłady bukmacherskie na walkę Lexy Chaplin vs Paulina Hornik dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem High League i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Lexy Chaplin vs Paulina Hornik znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> High League.

Kursy Lexy Chaplin vs Paulina Hornik

Kursy na Lexy Chaplin vs Paulina Hornik, czyli która z zawodniczek wygra ten pojedynek? Bukmacherzy uważają, że Lexy Chaplin jest największą faworytką na całej karcie walk. Kurs na jej wygraną wynosi zaledwie 1,12, a z kolei triumf Pauliny Hornik został oszacowany na 4,58.

Typy Lexy Chaplin vs Paulina Hornik

lexy vs hornik kursy

Typy na Lexy Chaplin vs Paulina Hornik, czyli która z zawodniczek wygra ten pojedynek? Lexy Chaplin jest aktualnie na fali dwóch zwycięstw z rzędu. Po porażce w debiucie z Natalią "Natsu" Karczmarczyk była członkini Teamu X pokonała Lexy Chaplin oraz udanie zrewanżowała się Natsu. Paulina Hornik na swoim koncie ma tylko jeden występ. Na gali Prime Show MMA 3 pokonała już w pierwszej rundzie Martynę „Pysię” Zbirańską.

Zobacz także - karta walk High League 6

W tym starciu stawiamy na to, że walka skończy się w pierwszej rundzie. Wszystko w tym pojedynku będzie przemawiać za Lexy. Trenuje ona dłużej, ma lepsze warunki fizyczne i jest bardziej doświadczona. Wydaje się, że pojedynek Chaplin z Hornik to mismatch. Przewidujemy, że Lexy dość szybko sprowadzi rywalkę do parteru i tam zasypie ciosami. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,80.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!