Na gali High League 6 w klatce zadebiutuje były uczestnik gal Wotore - Denis Labryga. Rosły 27-latek zmierzy się z mającym już dwa występy na koncie Konradem Karwatem. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Karwat vs Labryga High League 6

Zakłady bukmacherskie na walkę Karwat vs Labryga dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem High League i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Karwat vs Labryga znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> High League.

Kursy Karwat vs Labryga

Kursy na Karwat vs Labryga, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku zdecydowanym faworytem jest Denis Labryga. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1,20, a z kolei triumf Konrada Karwata został oszacowany na 3,60.

Typy Karwat vs Labryga

karwat vs labryga

Typy na Karwat vs Labryga, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Konrad Karwat oba swoje dotychczasowe starcia wygrał przed czasem. W debiucie pokonał Mateusz "Tarzana" Leśniaka, a w kolejnym występie Radosława Słodkiewicza. Teraz zmierzy się jednak ze znacznie mocniejszym zawodnikiem. Denis Labryga znany jest głównie z występów na gołe pięści na gali Wotore. Zanotował tam dwa zwycięstwa przeciwko Piotrowi Więcławskiemu.

Zobacz także - karta walk High League 6

W tym starciu stawiamy na wygraną Denisa Labrygi przez TKO. Labryga w tym pojedynku będzie zdecydowanie górował warunkami fizycznymi. W stójce również posiada znacznie wyższe umiejętności od rywala. Jedyną szansą Konrada Karwata będzie sprowadzenie walki do parteru. Można być jednak pewnym, że Labryga jest tego świadom i dokładnie przetrenował obrony przed obaleniami. Jeśli były uczestnik Wotore zachowa spokój to powinien znokautować Karwata w ciągu pierwszych dwóch rund.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!