W main evencie gali High League 6 zobaczymy starcie Jarosław "Pashabiceps" Jarząbkowski vs Marcin Dubiel. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Pashabiceps vs Marcin Dubiel High League 6

Zakłady bukmacherskie na walkę Pashabiceps vs Marcin Dubiel dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem High League i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Pashabiceps vs Marcin Dubiel znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> High League.

Kursy Pashabiceps vs Marcin Dubiel

Kursy na Pashabiceps vs Marcin Dubiel, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku zdecydowanym faworytem jest Pashabiceps. Kurs na wygraną Jarosława Jarząbkowskiego wynosi 1,25, a z kolei triumf Marcina Dubiela został oszacowany na 3,21.

Typy Pashabiceps vs Marcin Dubiel

pasha vs dubiel kursy

Typy na Pashabiceps vs Marcin Dubiel, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Pashabiceps na gali High League 6 zadebiutuje w formule MMA. Swoje jedyne dotychczasowe starcie stoczył bowiem w formule boksu w małych rękawicach. Pokonał wtedy już w drugiej rundzie Michała "Owcę" Owczarzaka. Marcin Dubiel natomiast to jeden z najbardziej doświadczonych freak fighterów. Na swoim koncie ma łącznie sześć walk, z których wygrał cztery.

Zobacz także - karta walk High League 6

W tym starciu stawiamy na wygraną Jarosława "Pashypicepsa" Jarząbkowskiego na punkty. Mimo tego, że Jarząbkowski zadebiutował dopiero w 2022 roku, to wiadomo, że trenuje on już wiele lat. Jego umiejętności stoją na wysokim poziomie, a w pojedynku z Dubielem będzie miał również przewagę warunków fizycznych. Marcin Dubiel udowodnił jednak w swoich poprzednich walkach, że jest niezwykle wytrzymały i trudny do skończenia przed czasem, zatem według nas pojedynek dotrwa do decyzji sędziowskiej. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 2,50.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!