Pojedynek Don Diego vs Dawid Załęcki to starcie, na które czekało wielu kibiców. Mateusz Kibiszyn wygrał z Denisem Załęcki, jednak jak poradzi sobie z jego ojcem? Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Don Diego vs Dawid Załęcki High League 6

Zakłady bukmacherskie na walkę Don Diego vs Dawid Załęcki dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem High League i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Don Diego vs Dawid Załęcki znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> High League.

Kursy Don Diego vs Dawid Załęcki

Kursy na Don Diego vs Dawid Załęcki, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku zdecydowanym faworytem jest Don Diego. Kurs na wygraną Mateusza Kubiszyna wynosi 1,22, a z kolei triumf Dawida Załęckiego został oszacowany na 3,43.

Typy Don Diego vs Dawid Załęcki

don diego vs dawid załęcki kursy

Typy na Don Diego vs Dawid Załęcki, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Mateusz Kubiszyn jest jednym z najlepszych zawodników jeśli chodzi o freak fighty. W ostatnim pojedynku przegrał z Damianem Janikowskim, jednak o wyniku zadecydowały fenomenalne umiejętności zapaśnicze medalisty igrzysk olimpijskich. Jeśli chodzi natomiast o pojedynki stójkowe to Don Diego jest niepokonany od lipca 2020 roku, kiedy przegrał w boksie z Adamem Balskim. Dawid Załęcki do tej pory stoczył tylko dwie zawodowe walki. Obie wygrał błyskawicznie, bowiem już w pierwszej rundzie pokonał zarówno Alana Kwiecińskiego, jak i Vaso Bakocevica.

Zobacz także - karta walk High League 6

W tym starciu stawiamy na wygraną Mateusza "Don Diego" Kubiszyna na punkty. Don Diego to wybitny stójkowicz. Jeśli poradził sobie ze znacznie cięższym Denisem Załęckim, to tym bardziej powinien pokonać jego 46-letniego ojca. Dawid Załęcki pokazał się z jednak z bardzo dobrej strony w swoich dotychczasowych walkach. Jeśli odpowiednio rozplanuje siły to powinien wytrzymać kondycyjnie i dzięki temu wytrzymać do końca pojedynku. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 3,00.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!