Na gali High League 6 dojdzie do rewanżu pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem a Marcinem Najmanem. Pierwsze starcie w zaledwie 20 sekund wygrał prezes FEN-u. Jak będzie tym razem? Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Jóźwiak vs Najman High League 6

Zakłady bukmacherskie na walkę Jóźwiak vs Najman dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem High League i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Jóźwiak vs Najman znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> High League.

Kursy Jóźwiak vs Najman

Kursy na Jóźwiak vs Najman, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku nieznacznym faworytem jest Paweł Jóźwiak. Kurs na jego wygraną wynosi 1,65, a z kolei triumf Marcina Najmana został oszacowany na 2,00.

Typy Jóźwiak vs Najman

jóźwiak vs najman kursy

Typy na Jóźwiak vs Najman, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Pierwsza walka Jóźwiak vs Najman na Wotore zaskoczyła wielu ekspertów i kibiców. Były pięściarz, mimo znacznie większego doświadczenia, przegrał z prezesem FEN-u w 20 sekund. Była to zarazem najszybsza porażka w karierze "El Testosterona". Nawet Mariusz Pudzianowski nie był w stanie tak szybko pokonać Najmana. Od pojedynku na Wotore Najman pozostawał nieaktywny, natomiast Jóźwiak wystąpił na gali FAME MMA 17, gdzie po dwóch rundach przegrał z Michałem "Boxdelem" Baronem.

Zobacz także - karta walk High League 6

W tym starciu typujemy, że walka potrwa poniżej 1,5 rundy. Ostatnie walki Marcina Najmana kończą się błyskawicznie. Wystarczy powiedzieć, że osiem z poprzednich dziesięciu walk z udziałem "El Testosterona" kończyło się w pierwszych rundach. Zarówno Najman, jak i Jóźwiak, nie dysponują dobrą kondycją, więc prawdopodobnie zobaczymy pojedynek do pierwszego mocnego ciosu, podobnie jak w pierwszym starciu tych zawodników.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!