Dariusz Kaźmierczuk początkowo miał zmierzyć się z Sequento. Ten jednak doznał kontuzji i organizatorzy postanowili zestawić Daro Lwa z debiutantem - Kacprem "Ludwiczkiem" Bociańskim. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Daro Lew vs Ludwiczek High League 6

Zakłady bukmacherskie na walkę Daro Lew vs Ludwiczek dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem High League i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Daro Lew vs Ludwiczek znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> High League.

Kursy Daro Lew vs Ludwiczek

Kursy na Daro Lew vs Ludwiczek, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku dość zdecydowanym faworytem jest Dariusz Kaźmierczuk. Kurs na wygraną Daro Lwa wynosi 1,25, a z kolei triumf Ludwiczka został oszacowany na 3,21.

Typy Daro Lew vs Ludwiczek

daro lew vs ludwiczek kursy

Typy na Daro Lew vs Ludwiczek, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Dariusz Kaźmierczuk znany jest głównie z przegrywania swoich walk. W MMA legitymuje się on rekordem 1-11. Ludwiczek natomiast nie ma żadnego doświadczenia w sportach walki. Jego warunki fizyczne też są bardzo słabe, więc wydaje się, że przewidywania faworytów są słuszne i Daro Lew rzeczywiście jest faworytem tego pojedynku.

Zobacz także - karta walk High League 6

W tym starciu stawiamy na wygraną Daro Lwa przed czasem. Wydaje się, że w tej walce wszystko będzie po stronie Kaźmierczuka. Doświadczenie, wzrost, zasięg i umiejętności z pewnością będą działać na korzyść 49-latka. Jedyny aspekt, który może zadecydować o porażce Kaźmierczuka będzie aspekt mentalny. W ostatniej walce z Filipkiem Daro Lew pokazał jednak, że stać go na naprawdę dobry występ.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!