Robert Pasut vs Takefun typy i kursy na jedno ze starć, które znalazło się na karcie walk FAME MMA 21. Walka odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach. Sprawdź typy i kursy na walkę Robert Pasut vs Takefun!

Typy na Robert Pasut vs Takefun - FAME MMA 21

Więcej atutów w tej walce wydaje się mięć Robert Pasut. Ma on lepsze warunki fizyczne, a także jest bardziej doświadczony. Takefun stoczył tylko dwie walki, jednak pierwsza zakończyła się błyskawicznie, a w drugiej został zdominowany przez Zabielskiego.

Robert Pasut również przegrał z Zabielskim, jednak nie aż tak wyraźnie jak Takefun. W pozostałych walkach Sutonator wygrywał w MMA z Japczanem i Jackiem Murańskim, a także przegrał w K-1 po zaciętej walce z Dzinoldem.

Bazując zatem na dotychczasowych pojedynkach obu zawodników stawiamy na Pasuta. Spodziewamy się jednak bardzo wyrównanego starcia. Walkę Robert Pasut vs Takefun można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Robert Pasut

Kursy na Robert Pasut vs Takefun

Kursy na Robert Pasut vs Takefun, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy spodziewają się dość wyrównanego starcia, jednak większe szanse dają Robertowi Pasutowi. Kurs na wygraną Sutanotora wynosi 1.72, natomiast triumf Takefuna został oszacowany na 1.85.

Robert Pasut vs Takefun - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 21

Zakłady bukmacherskie na walkę Robert Pasut vs Takefun dostępne są wyłącznie w firmie Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Robert Pasut vs Takefun znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Robert Pasut vs Takefun - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Robert Pasut vs Takefun? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

fame 21 betclic