Kaczor BRS vs Hejter typy i kursy na jedno ze starć z karty walk FAME MMA 21. Pojedynek ten będzie pierwszą walką na gołe pięści w historii freak fightów. Sprawdź typy i kursy na walkę Kaczor BRS vs Hejter!

Typy na Kaczor BRS vs Hejter - FAME MMA 21

Kaczor BRS, mimo jednej walki na koncie, w dalszym ciągu jest wielką niewiadomą. Wygrał bowiem tylko z Jasiem Kapelą, który nie należy nawet do przeciętnych zawodników. Hejter natomiast pokazał już w swoich walkach, że nie boi się bić, co w tego typu pojedynkach może mieć kluczowe znaczenie.

W naszym typowaniu stawiamy na Hejtera. Przede wszystkim ze względu na jego znacznie większe doświadczenie w porównaniu do Kaczora BRS. Walkę Kaczor BRS vs Hejter można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Hejter

Kursy na Kaczor BRS vs Hejter

Kursy na Kaczor BRS vs Hejter, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy spodziewają się wyrównanego starcia. Faworytem jest jednak Hejter. Kurs na wygraną Słońskiego wynosi 1.45, natomiast triumf Kaczora BRS został oszacowany na 2.32.

Kaczor BRS vs Hejter - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 21

Zakłady bukmacherskie na walkę Kaczor BRS vs Hejter dostępne są wyłącznie w firmie Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Kaczor BRS vs Hejter znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Kaczor BRS vs Hejter - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Kaczor BRS vs Hejter? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

fame 21 betclic