Adamek vs Bandura typy i kursy na walkę wieczoru karty walk FAME MMA 21. Zdecydowanym faworytem tego starcia jest Tomasz Adamek. Jednak jego ostatnia walka z Mamedem Khalidovem pokazała, że najlepsze lata ma zdecydowanie za sobą. Sprawdź typy i kursy na walkę Adamek vs Bandura!

Typy na Adamek vs Bandura - FAME MMA 21

Walka odbędzie się na dystansie zaledwie trzech rund. Bardzo możliwe, że Tomasz Adamek bardziej zmęczy się podczas rozgrzewki, niż w samej walce. Bandura natomiast pokazał już, że kondycja nie jest jego najmocniejszą stroną. Trzy rundy powinien jednak wytrzymać, nawet jeśli Adamek narzuci wysokie tempo.

Uważamy zatem, że Tomasz Adamek wygra tę walkę na punkty. Po stronie 47-latka jest kondycja, technika, doświadczenie i precyzja ciosu. Bandura powinien upatrywać swoich szans jedynie w pierwszej rundzie, jednak wątpliwe, że "Góral" da się zaskoczyć. Walkę Adamek vs Bandura można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Tomasz Adamek na punkty

Kursy na Adamek vs Bandura

Kursy na Adamek vs Bandura, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy uważają, że zdecydowanym faworytem jest Tomasz Adamek. Kurs na wygraną byłego mistrza świata w boksie wynosi 1.25. Wygrana Bandury została natomiast oszacowana na 3.10.

Adamek vs Bandura - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 21

Zakłady bukmacherskie na walkę Adamek vs Bandura dostępne są tylko w Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Adamek vs Bandura znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Adamek vs Bandura - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Adamek vs Bandura? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

fame 21 betclic