Adrian Cios vs Tomasz Oświeciński typy i kursy na jedno z najbardziej emocjonujących starć karty walk FAME MMA 21. Obaj zawodnicy tym pojedynkiem zadebiutują w organizacji FAME MMA. Sprawdź typy i kursy na walkę Adrian Cios vs Tomasz Oświeciński!

Typy na Adrian Cios vs Tomasz Oświeciński - FAME MMA 21

Za Tomaszem Oświecińskim przemawiają przede wszystkim warunki fizyczne. Strachu będzie zdecydowanie cięższy i silniejszy od Adriana Ciosa. Warto jednak pamiętać, że Cios był lżejszy od wszystkich swoich ostatnich rywali.

Oświeciński powraca do klatki po blisko sześciu latach. W poprzedniej walce z Erko Junem zaprezentował się bardzo słabo. Pod znakiem zapytania stoi jego forma. Nie wiadomo bowiem, czy aktor przez ten czas trenował sporty walki.

Adrian Cios nie należy do czołowych zawodników, nawet jeśli chodzi o freak fighty. Mimo tego widzimy tyle znaków zapytania po stronie Oświecińskiego, że nie będziemy zaskoczeni wygraną Ciosa. Walkę Adrian Cios vs Tomasz Oświeciński można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Adrian Cios

Kursy na Adrian Cios vs Tomasz Oświeciński

Kursy na Adrian Cios vs Tomasz Oświeciński, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy są zdania, że zdecydowanym faworytem jest Tomasz Oświeciński. Kurs na wygraną aktora wynosi zaledwie 1.22. Zwycięstwo Adriana Ciosa zostało natomiast oszacowane na 3.30.

Cios vs Oświeciński - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 21

Zakłady bukmacherskie na walkę Adrian Cios vs Tomasz Oświeciński dostępne są wyłącznie w firmie Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Adrian Cios vs Tomasz Oświeciński znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Adrian Cios vs Tomasz Oświeciński - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Adrian Cios vs Tomasz Oświeciński? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

fame 21 betclic