Kaleson vs Guzik typy i kursy na co-main karty walk FAME MMA 21. Dla Kalesona będzie to debiut w klatce. Guzik natomiast powraca po efektownym zwycięstwie nad Adamem Security. Sprawdź typy i kursy na walkę Kaleson vs Guzik!

Typy na Kaleson vs Guzik - FAME MMA 21

O wyniku tej walki powinna zadecydować formuła. Boks zdecydowanie premiuje bowiem Kalesona. Ma on znacznie lepsze warunki fizyczne i nieoficjalnie wiadomo, że bardzo dobrze radzi sobie stójkowo.

W tej walce zdecydowanie stawiamy na Kalesona. Mimo tego uważamy, że Guzik będzie w stanie przetrwać pierwszą odsłonę, dlatego nasz typ na to starcie to powyżej 1,5 rundy. Walkę Kaleson vs Guzik można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Powyżej 1,5 rundy

Kursy na Kaleson vs Guzik

Kursy na Kaleson vs Guzik, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy spodziewają się dość łatwego zwycięstwa Kalesona. Kurs na jego wygraną wynosi bowiem zaledwie 1.33. Natomiast szanse na triumf Guzika zostały oszacowane na 2.70.

Kaleson vs Guzik - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 21

Zakłady bukmacherskie na walkę Kaleson vs Guzik dostępne są wyłącznie w firmie Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Kaleson vs Guzik znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Kaleson vs Guzik - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Kaleson vs Guzik? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

fame 21 betclic