Greg vs Szeliga typy i kursy na co-main karty walk FAME MMA 21. Greg będzie w tym starciu zdecydowanie lżejszy, jednak mimo tego ma on całkiem spore szanse na sprawienie niespodzianki. Sprawdź typy i kursy na walkę Greg vs Szeliga!

Typy na Greg vs Szeliga - FAME MMA 21

Greg w swojej pierwszej walce udowodnił, że posiada przede wszystkim bardzo dobre umiejętności parterowe. Znacznie gorzej radził sobie jednak w stójce. Jeśli Gancewski będzie w stanie unikać cepów Szeligi, to ma szansę przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Naszym zdaniem Greg postara się zmęczyć Szeligę, a co za tym idzie, będzie musiał unikać walki przez pierwszą rundę. Według nas uda mu się to i w konsekwencji walka potrwa co najmniej 1,5 rundy. Walkę Greg vs Szeliga można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Powyżej 1,5 rundy

Kursy na Greg vs Szeliga

Kursy na Greg vs Szeliga, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów wyraźnym faworytem jest Piotr Szeliga. Kurs na wygraną Szeliego wynosi bowiem 1.33, natomiast zwycięstwo Grega zostało oszacowane na 2.70.

Greg vs Szeliga - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 21

Zakłady bukmacherskie na walkę Greg vs Szeliga dostępne są wyłącznie w firmie Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Greg vs Szeliga znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Greg vs Szeliga - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Greg vs Szeliga? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

fame 21 betclic