Alan Kwieciński vs Michał Pasternak typy i kursy na co-main event karty walk FAME MMA 21. Początkowo Alan miał zawalczyć z Don Kasjo, natomiast Pasternak z Pawłem Tyburskim. Jednak po ataku Tyburskiego na Życińskiego doszło do zmian. Sprawdź typy i kursy na walkę Kwieciński vs Pasternak!

Typy na Alan Kwieciński vs Michał Pasternak - FAME MMA 21

Pojedynek ten odbędzie się w boksie. Pasternak powinien bez większych problemów wygrać to starcie. Jednak naszym zdaniem walka w dużych rękawicach sprawi, że Alan będzie w stanie przewalczyć pełen dystans.

Niewykluczone, że Kwieciński będzie w tym starciu liczony. Jednak uczestnik Warsaw Shore w walce z Denisem Załęckim pokazał, że potrafi mądrze korzystać z czasu na dojście do siebie. Walkę Don Kasjo vs Alan Kwieciński można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Pełen dystans

Kursy na Alan Kwieciński vs Michał Pasternak

Kursy na Alan Kwieciński vs Michał Pasternak, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Don Kasjo. Kurs na wygraną Życińskiego wynosi bowiem zaledwie 1.12. Szansa na zwycięstwo Kwiecińskiego została natomiast oszacowana na 4.30.

Alan Kwieciński vs Michał Pasternak - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 21

Zakłady bukmacherskie na walkę Alan Kwieciński vs Michał Pasternak dostępne są wyłącznie w firmie Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Alan Kwieciński vs Michał Pasternak znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Alan Kwieciński vs Michał Pasternak - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Kwieciński vs Pasternak? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

fame 21 betclic