Mrozzo vs Młody Ninja typy i kursy na jedno ze starć karty walk FAME MMA 21. Dla obu zawodników będzie to debiutancki pojedynek. Wynik tego starcia stoi zatem pod znakiem zapytania. Sprawdź typy i kursy na walkę Mrozzo vs Młody Ninja!

Typy na Mrozzo vs Młody Ninja - FAME MMA 21

O obu zawodnikach nie wiadomo zbyt wiele. Obaj jednak od dawna trenują, co może zwiastować świetne widowisko na otwarcie gali FAME MMA 21. Naszym zdaniem pojedynek ten nie potrwa pełnego dystansu. Obaj są dość mocno naładowani energią, co można było zaobserwować na konferencji.

Walki debiutantów charakteryzują się dodatkowo dużym chaosem, który również może sprawić, że pojedynek ten nie potrwa zbyt długo. Walkę Mrozzo vs Młody Ninja można typować wykorzystując kod promocyjny Betclic.

TYP: Poniżej 2,5 rundy

Kursy na Mrozzo vs Młody Ninja

Kursy na Mrozzo vs Młody Ninja, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Mimo że dla obu zawodników będzie to debiut, bukmacherzy widzą swojego zdecydowanego faworyta. Kursy wskazują, że walkę powinien wygrać Młody Ninja, na którego kurs wynosi 1.25. Szanse na zwycięstwo Mrozzo zostały oszacowane na 3.10.

Mrozzo vs Młody Ninja - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 21

Zakłady bukmacherskie na walkę Mrozzo vs Młody Ninja dostępne są wyłącznie w firmie Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Mrozzo vs Młody Ninja znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Mrozzo vs Młody Ninja - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Mrozzo vs Młody Ninja? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

fame 21 betclic