Przed nami druga gala KSW w 2023 roku. Event KSW 79 to dziewięć interesujących starć. Oczy wszystkich kibiców będą w dużej mierze skupione na main evencie. Phil De Fries zmierzy się w rewanżowej walce z Todd'em Duffee. Niepokonany w KSW (8 zwycięstw z rzędu) Anglik ma nadzieję, że tym razem przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę. O której godzinie walka Phil De Fries vs Todd Duffee? De Fries vs Duffee kiedy walka?

Phil De Fries vs Todd Duffee - Kiedy walka? Data

Pojedynek Anglika z Amerykaninem zapowiada się wyśmienicie. Włodarze KSW ponownie postawili na historię związaną z rewanżem. Na poprzedniej gali w Szczecinie Michał Materla drugi raz w karierze pokonał Kendalla Grove'a.

Przed głównym daniem na gali KSW 79 w Libercu zobaczymy 8 bardzo ciekawych walk, w tym Arkadiusz Wrzosek vs Tomas Mozny i Daniel Omielańczuk vs Michał Kita.

Gala KSW 79 odbędzie się 25 lutego 2023 roku w Libercu. Początek został zaplanowany na godz. 19:00. Wcześniej około godziny 18:00 wystartuje studio. Pierwsze starcie Frederico Komuenha powinno rozpocząć się mniej więcej o 19:10. Następnie będziemy świadkami 8 pojedynków. Organizatorzy zdecydowali, że walka Phil De Fries vs Todd Duffee zasługuje na main event, więc odbędzie się jako ostatnia w kolejności całej karty walk KSW 79.

Phil De Fries vs Todd Duffee - Historia Zawodników

Organizacja KSW zestawiła rewanż, o którym spekulowano od dawna. Phil De Fries i Todd Duffee będą na oczach wszystkich podczas sobotniego wydarzenia w Libercu. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski w wadze ciężkiej, który De Fries skutecznie obronił już siedem razy. To oznacza, że jest najdłużej panującym mistrzem KSW.

Do pierwszej konfrontacji Anglika z Amerykaninem doszło w grudniu 2012 roku podczas gali UFC w Las Vegas. De Fries został znokautowany już w trzeciej minucie pierwszej rundy. Jak wspomina po latach, w tamtym okresie cierpiał na depresję i był cieniem samego siebie. Teraz jednak Anglik zapowiada, że jest w formie życia i zrewanżuje się za przegraną sprzed lat.

– Tym razem Todd zmierzy się z moją prawdziwą wersją. Tym razem czeka go prawdziwa walka. Mam za sobą świetną passę i czuję się wspaniale. Stoi za mną mocna ekipa i jestem pełen wiary.

Phil De Fries

Zanim Brytyjczyk podpisał kontrakt z KSW, w przeszłości walczył między innymi w UFC, Bellatorze czy M-1 Challenge. W największej organizacji MMA na świecie zadebiutował 5 listopada 2011 roku. Wygrał wówczas z Robem Broughtonem. W swojej drugiej walce zmierzył się z późniejszym mistrzem UFC - Stipe Miocicem. Amerykanin pokonał De Friesa w 43 sekundy. Do pojedynku z Duffee doszło w jego czwartej walce w UFC. Amerykanin okazał się lepszy w wymianach stójkowych i pokonał Brytyjczyka już w pierwszej odsłonie. Finalnie De Fries zakończył przygodę z UFC z bilansem dwóch wygranych i trzech porażek.

Brytyjczyk od 2018 roku jest mistrzem kategorii ciężkiej KSW. Tytuł zdobył, wygrywając z Michałem Andryszakiem na gali KSW 43. Następnie w starciach mistrzowskich pokonywał Karola Bedorfa, dwa razy Tomasza Narkuna, Luisa Henrique, Michała Kitę, Darko Stosicia i Ricardo Prasela. Wszystkie siedem obron w wykonaniu Anglika było walkami wieczoru gal KSW.

W ostatnim boju, do którego doszło na gali KSW 74, Phil już w pierwszej rundzie rozprawił się z Preselem. Obecnie jest na fali dziesięciu wygranych z rzędu. Niepokonany pozostaje od 2017 roku!

Todd Duffee

Amerykanin zadebiutował w zawodowym MMA w 2007 roku, wygrywając na gali ISCF - Invasion w 15 sekund z Jonathanem Spearsem. Kilka miesięcy później na kolejnej odsłonie powtórzył ten wyczyn, pokonując tym razem w 16 sekund Mike'a Walbrighta. W latach 2009-2010 i 2012-2015 występował w organizacji UFC. W debiucie dla największej organizacji MMA na świecie Amerykanin zmierzył się z Tomem Hague. Duffee znokautował przeciwnika już w siódmej sekundzie, co jest trzecim najszybszym nokautem w historii UFC w kategorii ciężkiej.

Dziś Todd ma na swoim koncie dziewięć wygranych starć przez nokaut. Ostatni raz bił się na gali UFC Fight Night 158 w 2019 roku. Starcie z Jeffem Hughesem było jego pierwszą walką po czteroletniej przerwie od zawodowego MMA. Pojedynek nie zakończył się jednak tak, jak chciał tego Amerykanin. Nieumyślne szturchnięcie oka przez Jeffa Hughesa sprawiło, że Duffee nie był zdolny do kontynuowania walki, co zmusiło sędziego do przerwania rywalizacji w piątej minucie pierwszej rundy. Ponieważ faul został uznany za przypadkowy, walka została uznana za nierozstrzygniętą.

Phil De Fries vs Todd Duffee o której godzinie walka?

Walka wieczoru, którą obstawisz u bukmachera Fortuna (zobacz: kod promocyjny Fortuna), biorąc pod uwagę, że gala wystartuje o godz. 19:00, powinna rozpocząć się między godziną 23:00 a 00:00. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób zakończą się poprzednie starcia.

Kiedy KSW 79?

Gala KSW 79 odbędzie się w Libercu. Drugą imprezę w tym roku zaplanowano na 25.02.2023 r. Początek już o godzinie 19:00.

KSW 79 gdzie oglądać?

Wyłączne prawa do transmitowania gal KSW ma platforma streamingowa Viaplay. Dostęp do transmisji KSW 79 kosztuje 34 zł. Subskrypcja odnawia się do momentu, aż sami z niej nie zrezygnujemy. Jeśli mieszkamy w kraju, w którym nie ma możliwości wykupienia subskrypcji na Viaplay, możemy to zrobić w dalszym ciągu na stronie kswtv.com

ksw 79

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 79. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!