Fame MMA już niebawem zakończy swoją oficjalną kartę walk ze względu na fakt, że większość z nich została już ogłoszona. Głośny Double Main Event, czy też walka kobiet między Martą Linkiewicz a Ewą Brodnicką to nie koniec zaskakujących zestawień. Poza ciekawą walką o pas będziemy mogli oglądać inne kobiece starcie, w którym wystąpią Liza vs Rybak. Czy ta walka może nas czymś zaskoczyć?

Liza vs Rybak - Fame MMA 18

Fame MMA 18 zbliża się do nas szybciej, niż moglibyśmy przypuszczać. Karta walk jest już prawie zapełniona, a my możemy jedynie zgadywać, kto jeszcze pojawi się w oktagonie w osiemnastej edycji wydarzenia. Niedawno dowiedzieliśmy się, że w walce zmierzą się Natan Marcoń i Daro Lew. Federacja jednak nie zwolniła tempa, jeśli chodzi o ciekawe zestawienia zawodników.

Walka o pas z udziałem Maksymiliana "Wiewióra" Wiewiórki wraz z Arkadiuszem Tańculą również do nich należy. Tym razem mogliśmy jednak poznać kolejne zapowiedziane starcie z udziałem kobiet. W tym zestawieniu zmierzy się Elizabeth "Lizi" Anorue z Dominiką Rybak. Mamy tutaj zatem do czynienia z doświadczoną zawodniczką, która musi udowodnić swoje umiejętności oraz debiutującą przeciwniczką.

Rybak wcześniej występowała na gali Prime MMA, więc ma za sobą już dwa starcia. W przypadku Lizy nie ma mowy o doświadczeniu. Została ona przecież zapowiedziana jako zawodniczka Fame w sierpniu ubiegłego roku i od tego czasu oczekuje na przeciwniczkę. Federacja w końcu sprostała zadaniu i znalazła dziewczynie mocną rywalkę. Jak skończy się to starcie? Przekonamy się już 20 maja.

Liza na Fame MMA 18

Dziewczyna ma międzynarodowe pochodzenie, gdyż jej tata pochodzi z Nigerii, natomiast mama jest Ukrainką. Liza wciąż uczy się polskiego, gdyż nie jest to jej pierwszy język. Influencerka przed przyjazdem do Polski była popularna za granicą. Tak, jak podkreśliliśmy, Liza jest zawodniczką, która swój debiut przeżyje właśnie podczas gali Fame z numerem osiemnastym.

Dziewczynę możemy znać przede wszystkim ze streamów u Franciszka "Franio" Rusieckiego. Sama dziewczyna podziękowała mu za jego udział w tym, że dzięki jego pomocy w "wybiciu się" ma ona szansa brania udziału w jednej z największych gal freak fightowych w Polsce.

Aktualnie prężnie działa na TikToku, Instagramie i Twitterze, gdzie regularnie dzieli się swoimi materiałami z wiernymi odbiorcami. Liza prowadzi także streamy, jednak bez byłego towarzysza. Na Instagramie śledzi ją ponad 230 tysięcy osób, natomiast na TikToku jest to aż 900 tysięcy użytkowników.

Dominika Rybak na gali Fame

Jak wiadomo, bardziej doświadczona zawodniczka, czyli Dominika Rybak ma już za sobą dwie wygrane walki i nie zamierza na tym poprzestać. W federacji Prime MMA zmierzyła się ona z Dagmarą Szewczyk oraz z Klaudią „Klaudusiek” Kapuśniak. Jedno ze starć miało miejsce w formule K-1, natomiast drugie w MMA. Jak widać, dziewczyna dobrze radzi sobie w różnych sportach walki.

Na co dzień, Dominika słynie przede wszystkim z działania na platformie TikTok oraz na Instagramie. Na pierwszej ze wspomnianych aplikacji śledzą ją niemal 3 miliony osób, co zdecydowanie jest trudne do osiągnięcia. Jej konto na Instagramie liczy natomiast 420 tysięcy użytkowników.

Rybak wyróżnia się w internecie poczuciem humoru, dzięki któremu dostaje często przychylne komentarze. Sama jej działalność na platformach społecznościowych zdecydowanie nie należy do kontrowersyjnych. Dzięki swojemu zapałowi do walki i poprzednim zwycięstwom może odnieść sukces podczas najbliższego starcia.

Fame MMA 18 odbędzie się 20 maja w łódzkiej Atlas Arenie. Na najbliższej konferencji prawdopodobnie poznamy resztę zawodników z oficjalnej karty walk.