Walka Paris vs Oliwia miała otworzyć sobotnią galę MMA VIP 4. Ale nie otworzyła, gdyż do niej nie doszło.

Paris vs Oliwia MMA VIP 4

Paris vs Oliwia na MMA VIP 4, czyli... do tej walki miało nie dojść. Kilka tygodni temu Oliwia Sadkowska zamieściła na swoich mediach społecznościowych wpis, twierdząc, że rezygnuje z występu na gali Najmana. Jak się jednak okazało, ostatecznie kobieta miała zmienić zdanie, ale... nie do końca. Dzień przed galą okazało się bowiem, że wypadła z karty walk.

Relacja na żywo z gali MMA VIP 4 za darmo dostępna na stronie freakyfight.pl POD TYM LINKIEM!

 

 

Kto wygrał walkę Paris vs Oliwia?

O tym, kto wygrał walkę Paris vs Oliwia, mieliśmy przekonać się w sobotni wieczór. Do tej pory przed galami MMA VIP mogliśmy wytypować swojego faworyta w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna). Wygląda jednak na to, że w związku z tym, co działo się wokół gali MMA VIP 4 w ostatnich tygodniach, żaden z bukmacherów nie zdecydował się na wystawienie kursów na czwarte wydarzenie spod tego szyldu.

To, kto wygrał walkę Paris vs Oliwia, miało więc mieć wymiar czysto "sportowy" i przede wszystkim rozrywkowy, a nie również związany z ewentualnymi typami czy zakładami bukmacherskimi.

Zobacz także - typy na MMA VIP

Wynik walki Paris vs Oliwia MMA VIP 4

Wynik walki Paris vs Oliwia na MMA VIP 4, czyli być może kiedyś dowiemy się, jaki będzie. Nie dowiemy się jednak tego na gali MMA VIP 4, gdyż do tego pojedynku nie dojdzie. W miejsce Oliwii wskoczyła Sandra Szymoszyn, stając tym samym do pojedynku z Paris.

Wyniki pozostałych walk MMA VIP 4: