Pozostałe walki KSW 89

Fani sportowych emocji bez wątpienia nie mogli doczekać się 16 grudnia, kiedy to miało się odbyć KSW 89. Na wydarzeniu czekało nas wiele niezwykłych pojedynków, jednak wszyscy oczekiwali tego ostatniego, w którym Salahdine Parnasse zmierzył się z Adrianem Bartosińskim. Kto wygrał walkę Parnasse vs Bartosiński?

Parnasse vs Bartosiński wynik

O tym, kto wygrał walkę wieczoru, czyli pojedynek Parnasse vs Bartosiński przekonaliśmy się w sobotni wieczór 16 grudnia 2023 roku. Parnasse pomimo większego doświadczenia i rekordu wynoszącego 18-1 wcale nie plasował się jako zwycięzca według typowań bukmacherów.

Galę KSW 89 warto było obstawiać w Superbet. Tylko nasz kod promocyjny Superbet oprócz pakietu powitalnego do 3754 PLN dawał możliwość wytypowania zwycięzcy walki Bartosiński vs. Parnasse po kursie 100.00 i zgarnięcia extra bonusu 200 PLN!

Jeśli chodzi o Adriana Bartosińskiego, to mężczyzna przed tym starciem nie miał na swoim koncie żadnej porażki. Ostatni pojedynek odbył w kwietniu tego roku podczas KSW 81, gdzie pokonał Artura Szczepaniaka w pierwszej rundzie starcia. Czy i tym razem udało mu się skończyć walkę przed czasem i zdobyć pas mistrzowski?

Adrian Bartosiński pokonał Salahdina Parnassa przez jednogłośną decyzję sędziów (49-46, 49-46, 48-47).