Pozostałe walki KSW 89

W sobotni wieczór 16 grudnia zobaczyliśmy walkę podczas KSW 89, w której Sebastian Rajewski zmierzył się z Wilsonem Varelą. Nie było to jednak jedyne ciekawe starcie tego wieczoru. Kto wygrał walkę Rajewski vs Varela na KSW 89?

Rajewski vs Varela wynik

O tym, jak potoczy się walka, w której Rajewski zmierzył się z Varelą, dowiedzieliśmy się już w sobotę 16 grudnia 2023 roku. Panowie stoczyli swój pojedynek w pierwszym starciu karty głównej zestawień na ten wieczór. Rekord Rajewskiego przed tą walkę to 12 zwycięstw i 8 porażek. Swoje ostatnie dwa starcia przegrał.

Galę KSW 89 warto obstawiać w Superbet. Tylko nasz kod promocyjny Superbet oprócz pakietu powitalnego do 3754 PLN daje możliwość wytypowania zwycięzcy walki Bartosiński vs. Parnasse po kursie 100.00 i zgarnięcia extra bonusu 200 PLN!

Wilson Varela na swoim koncie przed tym pojedynkiem miał przewalczonych 15 pojedynków, z czego 5 z nich przegrał. W ostatnim czasie trzymają się go same zwycięstwa i ma ich aż 3 z rzędu. Pomimo tej sytuacji w opisywanym starciu to Polak był obstawiany jako faworyt tego starcia.

Wilson Varela znokautował Sebastiana Rajewskiego w 16. sekundzie pierwszej rundy.