KSW przyzwyczaiło kibiców, że grudniowa gala odbywa się w Gliwicach. Nie inaczej jest w przypadku dzisiejszej gali, z numerem 89. KSW 89 odbędzie się 16 grudnia w Arenie Gliwice. Sprawdź, kto zawalczy na KSW 89, a także jak prezentuje się karta walk KSW 89.

KSW 89 karta walk

Karta walk KSW 89, którą można typować, wykorzystując kod promocyjny Superbet i zgarnąć dodatkowy bonus 200 PLN na walkę wieczoru opiera się na pojedynku Bartosiński vs Parnasse. Stawką tego starcia będzie pas mistrzowski wagi półśredniej, który aktualnie jest w posiadaniu Polaka. Dla Bartosińskiego będzie to pierwsza obrona tego trofeum. Parnasse natomiast jest mistrzem wagi piórkowej oraz lekkiej. Jeśli Francuz zdoła pokonać "Bartosa", to stanie się potrójnym mistrzem KSW, co bez wątpienia będzie ewenementem na skalę światową.

Poza walką Bartosiński vs Parnasse fani na KSW 89 zobaczą również między innymi takich zawodników jak Raul Tutarauli, Andrzej Grzebyk. Należy także wspomnieć o debiutujących w klatce KSW Marcinie Heldzie oraz Łukaszu Charzewskim.

Main event KSW 89

Co-main event KSW 89

Karta główna KSW 89

Karta wstępna KSW 89

KSW 89 kursy

KSW 89 kursy wystawia między innymi bukmacher Superbet. Można z nich wywnioskować, że największym faworytem jest Paweł Pawlak. Kurs na jego zwycięstwo i obronienie pasa z Michałem Materlą wynosi zaledwie 1.22. Duże szanse na końcowy triumf według kursów mają Emilia Czerwińska, Łukasz Charzewski, czy Marcin Held.


Kto walczy na KSW 89?
Na KSW 89 wystąpią przede wszystkim Adrian Bartosiński oraz Salahdine Parnasse, którzy zawalczą o pas wagi półśredniej.
Ile jest walk na KSW 89?
Na karcie walk KSW 89 odbędzie się 10 pojedynków.