Pozostałe walki KSW 89

Gala KSW 89 za nami. Wydarzenie zdecydowanie należało do tych emocjonujących. W pierwszym starciu podczas jego trwania w klatce zmierzyli się Michał Domin oraz Wojtek Kazieczko. Kto wygrał walkę Domin vs Kazieczko na KSW 89?

Domin vs Kazieczko wynik

O tym, kto zwycięży w walce Domin vs Kazieczko przekonaliśmy się w sobotę 16 grudnia 2023 roku. W przypadku tego starcia to pierwszy z wymienionych jest bardziej doświadczonym zawodnikiem. Aktualnie ma za sobą pięć wygranych pojedynków oraz trzy porażki. Jego debiutancka walka w KSW była wygrana, a ostatni pojedynek z 2022 roku również był udany.

Galę KSW 89 warto obstawiać w Superbet. Tylko nasz kod promocyjny Superbet oprócz pakietu powitalnego do 3754 PLN daje możliwość wytypowania zwycięzcy walki Bartosiński vs. Parnasse po kursie 100.00 i zgarnięcia extra bonusu 200 PLN!

W przypadku jego rywala wspominany bilans opiewa na trzy wygrane pojedynki oraz jedną porażkę. Wojciech Kazieczko odbył walkę w tym roku podczas 80. wydarzenia federacji KSW. Niestety, to starcie, w którym jego przeciwnikiem był Daniel Tărchilă skończyło się jego pierwszą przegraną w karierze. Być może tym razem pojedynek skończy się po jego myśli.

Michał Domin pokonał Wojciecha Kazieczko przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 30-27).