Pozostałe walki KSW 89

W sobotę 16 grudnia wszyscy, którzy czekali na wielkie emocje, byli usatysfakcjonowani, bo za nami gala KSW 89. Pośród mocnych zestawień koniecznie trzeba umieścić pojedynek, w którym zmierzyli się Raul Tutarauli oraz Marcin Held. Kto wygrał walkę Tutarauli vs Held na KSW 89?

Tutarauli Held wynik

O tym, kto wygra pojedynek Tutarauli vs Held przekonaliśmy się podczas KSW 89 w sobotę 16 grudnia 2023 roku. Jak w każdym pojedynku bukmacherzy wyłonili faworyta, którym był Marcin Held. Zawodnik przed tym pojedynkiem miał na swoim koncie 28 wygranych i 9 przegranych pojedynków.

Galę KSW 89 warto obstawiać w Superbet. Tylko nasz kod promocyjny Superbet oprócz pakietu powitalnego do 3754 PLN daje możliwość wytypowania zwycięzcy walki Bartosiński vs. Parnasse po kursie 100.00 i zgarnięcia extra bonusu 200 PLN!

Jeśli chodzi o Raula Tutarauli to jego rekord przed walką na KSW 89 to 32 wygrane pojedynki i zaledwie 7 porażek. Mimo to według typerów to właśnie on miał wyjść z klatki jako przegrany. Swoją ostatnią walkę na KSW 82, którą stoczył z Donovanem Desmae zwyciężył.

Raul Tutarauli pokonał Marcina Helda przez TKO, runda II (03:49).