Gala KSW 76 to jedno z kolejnych wydarzeń największej polskiej organizacji MMA w 2022 roku. Co już wiadomo o gali KSW 76? Kto zawalczy na gali KSW 76?

Data gali12.11.2022
Miejsce galiGrodzisk Mazowiecki
Transmisja galiViaplay
Gwiazda galiSalahdine Parnasse

 

Kiedy KSW 76?

Gala KSW 76 zaplanowana jest na 12 listopada 2022 roku, a początek zaplanowany jest na godzinę 19:00.

Gdzie KSW 76?

W listopadzie po raz pierwszy zobaczymy organizacje KSW w Grodzisku Mazowieckim. Gala KSW coraz częściej wita w nowych miastach, dzięki czemu federacja może zdobyć nową publikę.

KSW 76 PPV

Galę obejrzymy na platformie streamingowej Viaplay. Teraz wyłączne prawa ma tylko ta platforma, więc tylko tam będziemy mogli się spodziewać następnych wydarzeń od organizacji KSW.

Zobacz także – KSW w Viaplay – cena, jakość

KSW 76 bilety

Widzowie, którzy chcą zobaczyć nadchodzącą galę na żywo, mogą kupić bilety na wydarzenie przez Internet. Warto zauważyć, że zakup przed samym wydarzeniem może się wiązać z brakiem dostępności miejsc, więc najlepiej zaopatrzyć się w bilety jak najszybciej.

Bukmacher KSW 76

Bukmacher na KSW 76 – czyli gdzie typować galę? Oficjalnym sponsorem federacji KSW są zakłady bukmacherskie Fortuna  (odbierz Kod promocyjny Fortuna) w związku z czym właśnie w tej firmie kursy na KSW 76 pojawią się najszybciej.

KSW 76 ważenie

KSW 76 ważenie odbędzie się dzień przed wydarzeniem, czyli 11 listopada. Wówczas przekonamy się, czy wszyscy zawodnicy zmieścili się w limitach swoich kategorii wagowych.

Kto na KSW 76?

Kto zawalczy na KSW 76? Na ten moment zostały ogłoszone tylko najważniejsi zawodnicy, których zobaczymy na tej gali. W walce wieczoru o tymczasowy pas wagi lekkiej zmierzą się ze sobą Salahdine Parnasse i Sebastian Rajewski. Początkowo z rewelacyjnym Francuzem o pełnoprawny pas miał zawalczyć obecny mistrz - Marian Ziółkowski. Polak był zmuszony jednak wycofać się z rywalizacji z powodu kontuzji. Oprócz nich zobaczymy także Adriana Bartosińskiego czy Alberta Odzimkowskiego.

Zawodnicy KSW 76

Jednak KSW to nie tylko walki wieczoru. Jacy więc zawodnicy KSW 76 wystąpią na gali? Poza głównymi gwiazdami wieczoru na gali wystąpią tacy zawodnicy jak były mistrz dywizji koguciej, Antun Racic, czy byli zawodnicy UFC - Paweł Pawlak i Tom Breese. Do klatki powróci też ulubieniec kibiców Gracjan Szadziński.

Kursy KSW 76

Fortuna kursy jak zwykle wystawia tuż po ogłoszeniu danego pojedynku, więc tak było również w przypadku KSW 76. W walce wieczoru według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest były czempion - Salahdine Parnasse. Kurs na reprezentanta Francji wynosi 1,18, a na Sebastiana Rajewskiego 4,87. Wszystkie kursy na pozostałe pojedynki są dostępne na stronie Fortuny.

Zobacz także - Kod promocyjny FORTUNA

Typy KSW 76

Typy na KSW 76 dostępne są już do gry w Fortunie. Do gali zostaje coraz mniej czasu, więc na pewno pokusimy się jeszcze o wytypowanie przebiegu następnych kilku walk nadchodzącej edycji KSW. W dzień trwania gali typerzy na naszej strony w sekcji  (Typy dnia)  opublikują swoje trafy.

Zobacz także – typy na KSW

Karta walk KSW 76

Walka wieczoru

70,3 kg: Salahdine Parnasse pokonał Sebastiana Rajewskiego przez poddanie w czwartej rundzie

Karta główna

77,1 kg: Adrian Bartosiński pokonał Krystiana Kaszubowskiego przez TKO w pierwszej rundzie
83,9 kg: Paweł Pawlak pokonał Toma Breese'a przez TKO w pierwszej rundzie
77,1 kg: Artur Szczepaniak pokonał Briana Hooi'a przez KO w pierwszej rundzie
70,3 kg: Maciej Kazieczko pokonał Francisco Albano Barrio przez KO w trzeciej rundzie
61,2 kg: Zuriko Jojua pokonał Antuna Racicia przez jednogłośną decyzję sędziów
83,9 kg: Henry Fadipe pokonał Alberta Odzimkowskiego przez poddanie w drugiej rundzie
70,3 kg: Valeriu Mircea pokonał Gracjana Szadzińskiego przez KO w pierwszej rundzie
120,2 kg: Kamil Gawryjołek pokonał Marka Samociuka przez TKO w pierwszej rundzie


Jaki jest termin KSW 76?
KSW 76 odbędzie się 12 listopada 2022 roku.
Kto zawalczy na KSW 76?
Na gali KSW 76 w walce wieczoru zmierzą się Sebastian Rajewski i Salahdine Parnasse.