Wyniki gali KSW 79, czyli kto wygrał na KSW 79? Lutowe wydarzenie to rewanżowy pojedynek Phil De Fries vs Todd Duffee oraz osiem innych interesujących pojedynków!

KSW 79 Wyniki - Kto wygrał 25.02.2023

O tym, kto wygrał walki na KSW 79, przekonaliśmy się w sobotę wieczorem. Gala została zaplanowana na 25 lutego 2023 roku. Po raz pierwszy w historii organizacja KSW zawitała w Czechach, a dokładniej w Libercu. Podczas drugiego wydarzenia w tym roku w walce wieczoru zmierzyli się Phil De Fries i Todd Duffe. Był to rewanż za 2012 rok, kiedy to na gali UFC 155 górą okazał się Amerykanin, nokautując Brytyjczyka w pierwszej rundzie. W Co-main evencie gali KSW zmierzyli się natomiast Dominik Humburger i Jorge Bueno. Początkowo Czech miał rywalizować z Serbem, Nemanją Nikolicem, ale ten zrezygnował z powodu kontuzji. Przed tym pojedynkiem Arkadiusz Wrzosek zmierzył się w rewanżowym starciu z Tomasem Moznym. Panowie po raz pierwszy spotkali się na gali Boxing Night 11, walcząc w formule kickboxerskiej. Górą okazał się wówczas Słowak. Wyniki KSW 79 można było typować na stronie oficjalnego sponsora gali KSW, czyli zakładów bukmacherskich Fortuna *odbierz Kod promocyjny Fortuna*.

Na KSW 79 doszło też do pojedynku niepokonanych Frederica Komuenhy i Matyasa Viszlaya oraz jedynego starcia kobiet, w którym Polka, Natalia Baczyńska-Krawiec podejmowała Czeszkę, Petrę Castkovą.

KSW 79 wyniki

Wyniki KSW 79 ciekawią kibiców, jeśli chodzi o wyniki walk. Włodarze z pewnością jednak również będą uważnie analizować słupki sprzedażowe, jeśli chodzi o wyniki PPV KSW 79.

Kolejne wydarzenia KSW cieszą się ogromną popularnością i federacja sprzedaje setki tysięcy dostępów do transmisji na platformie Viaplay. Nic nie wskazuje na to, żeby tym razem miało być inaczej, a wyniki KSW 79 miały okazać się niezadowalające. Tym bardziej że w pełnej karcie walk KSW 79 mieliśmy aż 9 pojedynków, w tym rewanżowe starcie Phil De Fries vs Todd Duffee.

KSW 79 wyniki gali

Wyniki gali KSW 79 poznaliśmy w sobotni wieczór. Właśnie na 25 lutego zaplanowano drugie wydarzenie spod szyldu topowej federacji MMA w Europie. Oprócz wspomnianych wcześniej walk doszło też do pojedynku Daniela Omielańczuka z Michałem Kitą. Ten pierwszy nie najlepiej wszedł do organizacji KSW, przegrywając w debiucie z Ricardo Praselem, a następnie wygrywając po dość przeciętnej walce z Michałem Martinkiem. Kita z kolei ostatni raz bił się na wrześniowej gali, przegrywając w drugiej rundzie z Darko Stosiciem. Jego bilans przed tym starciem w KSW to trzy wygrane i sześć porażek.

KSW 79 wyniki walk

Wyniki walk KSW 79 poznaliśmy wieczorem 25 lutego. Swoje umiejętności zaprezentowało 18 zawodników. Wszystkich kibiców elektryzował rewanż De Fries vs Duffee, ale także pozostałe starcia na historycznej gali w Libercu.

ksw 79

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 79. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!