Pierwsza konferencja High League 7 to z pewnością jedno z bardziej wyczekiwanych wydarzeń przez fanów freak-fightowych zmagań. Wszystko za sprawą nietypowej formuły, która pojawi się podczas siódmej edycji. Mowa tutaj o turnieju Grand Prix. Weźmie w nim udział ośmiu zawodników. Zostaną oni wylosowani w pary ćwierćfinałowe. Każdy może trafić na każdego! Ponadto klasycznie na HL 7 dojdzie do kilku innych pojedynków. Dużo do powiedzenia na konferencji High League 7 z pewnością będą mieli "Mini Majk" oraz nowy nabytek federacji, "Likkleman". Były członek Ekipy Friza po raz drugi broni pasa niskorosłych. Z kolei jego rywal to mistrz świata niskorosłych w boksie. Kiedy pierwsza konferencja High League 7? Gdzie oglądać transmisję pierwszej konferencji High League 7?

Kiedy konferencja High League 7

Przed nami druga gala High League w 2023 roku. Na poprzedniej byliśmy świadkami wielu ciekawych pojedynków i niecodziennych rozstrzygnięć. W walce wieczoru Marcin Dubiel pokonał faworyzowanego Jarosława "Pashabiceps" Jarząbkowskiego, a w głośnym konflikcie Daro Lew vs Ludwiczek, lepszy okazał się Kaźmierczuk, który odniósł swoje pierwsze zwycięstwo we freakach.

Skupiając się jednak na High League pierwsza konferencja przed głównym eventem - obstawisz go u bukmachera Fortuna (sprawdź: kod promocyjny Fortuna) odbędzie się w środę 24 maja. Prowadzącym pierwszą konferencję High League 7 będzie Mateusz Kaniowski i Arkadiusz Pawłowski.

O której godzinie konferencja High League 7

O której godzinie rozpocznie się High League 7 pierwsza konferencja? To pytanie frapuje wszystkich miłośników ostrych wymian zdań pomiędzy zawodnikami. Godzina rozpoczęcia nie uległa zmianie w stosunku do poprzednich eventów. W związku z tym I konferencja High League 7 rozpocznie się oficjalnie o godzinie 20:00 w Studio Polsatu w Warszawie.

Pierwsza konferencja High League 7 - transmisja

Jak zawsze oprócz możliwości obejrzenia konferencji bezpośrednio na miejscu, transmisja online pierwszej konferencji High League 7 będzie dostępna na oficjalnym kanale federacji na platformie YouTube. Warto dodać, że transmisja konferencji High League 7 jest zupełnie darmowa i będzie zapisana. W związku z tym bez problemu można ją obejrzeć ponownie w dowolnym czasie.

Kto na konferencji High League 7

Pełna karta walk High League 7 nie jest jeszcze znana. Włodarze wciąż mają w zanadrzu ujawnienie kilku nazwisk turnieju Grand Prix i być może kilka ciekawych zestawień. Na ten moment znamy jednak pięć uczestników turnieju i cztery walki.

Pierwszą z nich jest pojedynek "Kubańczyka" z "Alberto". Dwóch raperów, a jeden z nich nie doznał jeszcze smaku porażki. Jest to oczywiście znany wszystkim były ochroniarz Kruszwila. W FAME MMA stoczył trzy pojedynki. Na czwartej edycji pokonał w pierwszej rundzie samego Michała "Boxdel" Barona. Następnie równie sprawnie rozprawił się z Mateuszem "L Pro" Łapotem i Marcinem Malczyńskim. Z kolei Simao od początku związany jest tylko z High League. Stoczył już dwie walki, wygrywając w debiucie z Dubielem, a następnie przegrywając z Pawłem Tyburskim.

W drugim pojedynku brat "Alberto" - Josef Bratan rywalizować będzie z Jakubem Nowaczkiewiczem. Obaj panowie są niepokonani w HL. Popularny raper ma na koncie dwa zwycięstwa, w tym jedno w formule K-1. Przyjaciel "Tromby" z Ekipy Friza przewyższa doświadczeniem swojego rywala. Cztery lata temu bardzo dobrze radził sobie na szczeblu amatorskim, a obecnie jego bilans w federacji High League wynosi 3-0-0.

Trzecie zestawienie to starcie Denisa Labrygi i Dawida "Crazy" Załęckiego. Bez wątpienia Labryga faworytem jest Denis. Ma na koncie dwa zwycięstwa w federacji Wotore, znanej z walk na gołe pieści. W debiucie na HL 6 pokonał z łatwością w pierwszej rundzie Konrada Karwata. Ojciec Denisa raczej na konferencji High League 7 nie będzie "dymił". 47-latek przede wszystkim skupia się na aspekcie sportowym i nie szuka na siłę konfliktów. Do tej pory w federacji stoczył trzy pojedynki - dwa z nich wygrał.

Prawdopodobnie walką wieczoru lub co-main eventem będzie starcie "Mini Majka" z "Likklemanem". Panowie stoczą w klatce wojnę o pas niskorosłych.

Uczestnicy turnieju HL 7

Przed pierwszą konferencją High League 7 poznaliśmy pięciu uczestników turnieju. Są to:


Kiedy pierwsza konferencja High League 7?
Konferencja odbędzie się 24 maja 2023 roku.
O której godzinie konferencja High League 7?
Początek transmisji zaplanowano na godzinę 20:00.