High League 7, czyli kolejna edycja gali typu freak fight drugiej największej polskiej federacji organizującej takie wydarzenia. Co przygotowali włodarze na 17 czerwca w Tauron Arena Kraków?

 

W dniu gali zapraszamy na relację live. Wpis z relacją na żywo znajdziesz w zakładce GALE.

 

Tym razem karta walka High League 7 zaskakuje. Oprócz standardowej formuły federacja postanowiła zorganizować turniej o nazwie Grand Prix High League. Ośmiu zawodników zostanie podzielonych na pary w wyniku losowania. Na High League 7 odbędą się ćwierćfinały, a kolejne etapy zobaczymy na ósmej i dziewiątej edycji. Jaka jest karta walka High League 7? Kto walczy na High League 7?

High League 7 Karta Walk

Karta walk High League 7 obfituje w mnóstwo interesujących nazwisk i zestawień. W sumie 17 czerwca będziemy świadkami co najmniej czterech pojedynków w karcie głównej oraz czterech starć w turnieju Grand Prix High League 7.

Pełna karta walk High League 7 została ogłoszona na pierwszej konferencji. Wiemy zatem kto walczy na High League 7. Pierwszą ogłoszoną walką jest pojedynek dwóch raperów i freestyle'owców. Kornel "Koro" Regel zmierzy się w MMA z Piotrem "Edzio" Byliną. Obaj mają za sobą udany debiut w klatce.

Oczy kibiców w Krakowie z pewnością będą wpatrzone na jeden z bardziej sportowych pojedynków na gali High League 7. Ojciec Denisa Załęckiego po porażce z "Don Diego" został zestawiony z niezwykle utalentowanym Denisem Labrygą, który w debiucie w HL pokonał Konrada Karwata. Walka została zakontraktowana na zasadach K-1, małe rękawice.

Do gronda sportowych starć dołącza również walka w formule bokserskiej Michała "Wampir" Pasternaka z Tomaszem Sararą.

Co-main eventem na karcie walk High League 7 jest pojedynek Jakuba Nowaczkiewicza z Josefem Bratanem. Obaj są niepokonani. Kumpel "Tromby" z Ekipy Friza wygrał do tej pory trzy walki w High League - wszystkie w formule MMA. Z kolei raper na pierwszej gali pokonał w MMA Gabrierla "Cesarz Narcyz" Bystrzyckiego, a następnie na czwartej edycji w formule K-1 rozprawił się z Krystianem "Macias" Maciaszczykiem.

Jakub "Kubańczyk" Flas vs Alberto Simao to ogłoszony main event gali High League 7. Dwóch raperów, ale tylko jeden z nich ma niezszargany rekord. Mowa tutaj oczywiście o Kubańczyku, który przez ostatnie miesiące spełniał się w roli komentatora na FAME MMA. Były ochroniarz Kruszwila wraca do oktagonu po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzją. Z kolei Simao ma za sobą dwa pojedynki w federacji High League. W debiucie pokonał Marcina Dubiela, jednak na piątej odsłonie musiał uznać wyższość Pawła "Tybori" Tyburskiego.

Walka wieczoru

 • Jakub "Kubańczyk" Flas - Alberto Simao (K-1)

Co-main event

 • Jakub Nowaczkiewicz vs Josef Bratan (MMA)

Karta główna High League 7

 • Denis Labryga vs Dawid "Crazy" Załęcki (K-1, małe rękawice)
 • Michał "Wampir" Pasternak vs Tomasz Sarara (Boks, małe rękawice)
 • Kornel "Koro" Regel vs Piotr "Edzio" Bylina (MMA)
Denis Labryga vs Dawid Załęcki High League 7

Turniej High League 7

Gala High League 7 w karcie walk przewiduje wspomniany wyżej turniej Gradn Prix. Składa się on z ośmiu zawodników. Pary zostaną wyłonione przez losowanie podczas drugiej konferencji. Zwycięzcy awansują do półfinału, który odbędzie się na kolejnej edycji. Wielki finał został przewidziany na wydarzeniu z numerem 9. Uczestnicy turnieju High League 7 prezentują się następująco:

 • Marcin "El Testosteron" Najman
 • Jacek "Muran" Murański
 • Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak
 • Mariusz "Super Mario" Sobczak
 • Jakub "Japczan" Piotrowicz
 • Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk
 • Kacper "Ludwiczek" Bociański
 • Piotr "Lizak" Lizakowski

Kursy High League 7

W karcie walk High League 7 mamy na ten moment ustalone cztery główne pojedynki oraz przedstawionych wszystkich uczestników turnieju. Jak się prezentują kursy na poszczególne zestawienia?


Kto zawalczy na High League 7
Na siódmej edycji gali zobaczymy takich zawodników jak: Mini Majk, Josef Bratan, Denis Labryga, Marcin Najman, Jacek Murański czy Japczan.
Ile jest walk na High League 7?
Na gali w Krakowie zobaczymy 9 pojedynków.