Likkleman to kolejny niskorosły zakontraktowany przez organizację High League. Zmierzy się on z Mini Majkiem, a stawką pojedynku będzie pas mistrzowski. Kim jest Likkleman? Ile lat ma Likkleman? Wszystkiego dowiesz się w tym artykule!

Kim jest Likkleman?

Kim jest Likkleman? Kto to Likkleman? Likkleman to brytyjski influencer i pięściarz. W czerwcu 2023 roku stoczy swoją pierwszą walkę w MMA. Jego rywalem będzie Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski. Popularność zdobył nagrywając filmy podczas swojego pobytu w więzieniu. Trafił tam w 2017 roku za włamanie.

Likkleman imię i nazwisko

Jak nazywa się Likkleman? Prawdziwe imię i nazwisko Likklemana to Aiden Henry.

Likkleman wiek

Ile lat ma Likkleman? Brytyjczyk urodził się 29 sierpnia 1994 roku. Oznacza to, że w tym momencie ma 28 lat.

Likkleman wzrost

Likkleman wzrost, czyli ile centymetrów wzrostu ma następny rywal Mini Majka. Dokładny wzrost zawodnika to 127 centymtrów.

Likkleman waga

Ile waży Likkleman? Dokładną wagę Likklemana poznamy przy okazji oficjalnego ważenia przed High League 7, które odbędzie się 16 czerwca. Jednak już teraz można przewidywać, że waga Brytyjczyka wynosi około 40 kilogramów.

Likkleman pochodzenie

Likkleman pochodzenie, czyli skąd pochodzi 28-latek? Nowy nabytek High League urodził się i wychował w Coventry. Jest to miasto w środkowej Anglii.

Likkleman walki

Likkleman jak na razie na swoim koncie ma tylko walki bokserskie. Stoczył do tej pory trzy wygrane starcia. W czerwcu zadebiutuje w walce MMA na gali High League 7.

Likkleman rekord

Rekord Likklemana jak na razie zaiwera tylko walki bokserskie. 17 czerwca stoczy jednak swoją pierwszą walkę w MMA. Poniżej przedstawiamy bilans walk Likklemana.

Rekord MMA: 0-0-0
Rekord Boks: 3-0-0

Likkleman bilans w MMA

PrzeciwnikRezultatWydarzenie
Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski?High League 7, 17.06.2023

Likkleman bilans walk w boksie

PrzeciwnikRezultatWydarzenie
Choon TanWygrana, TKO, runda IVRage Combat, 29.11.2022
Wopke BooijenWygrana, jednogłośna decyzja sędziówWicked'n Bad, 18.09.2021
Salim ChiboubWygrana, TKO, runda VIWicked'n Bad, 29.09.2020

Likkleman High League

W marcu 2023 roku Likkleman został ogłoszony jako nowy zawodnik organizacji High League. Został on zakontraktowany na walkę z Mateuszem "Mini Majkiem" Krzyżanowskim Starcie to odbędzie się na gali High League 7 w Krakowie w Tauron Arenie 17 czerwca 2023 roku.

Likkleman vs Mini Majk

Walka Mini Majk vs Likkleman to według wielu najbardziej emocjonujące starcie niskorosłych. Likkleman jest uważany za najlepszego niskorosłego pięściarza na świecie. Na korzyść Mini Majka z pewnością przemawiać będzie formuła w jakiej odbędzie się walk. Zawodnicy zmierzą się bowiem na zasadach MMA.

Likkleman boks

Likkleman boks zaczął trenować zaraz po wyjściu z więzienia w 2019 roku. Swoją debiutancką walkę stoczył rok później. Jego rywalem był poprzedni przeciwnik Mini Majka - Salim Chiboub. Likkleman pokonał go w szóstej rundzie przez techniczny nokaut. Po tej walce zanotował jeszcze dwa starty. Jak na razie Likkleman ma na swoim koncie komplet zwycięstw.

Likkleman więzienie

Likkleman swoją popularność zdobył przebywając w więzieniu. Niskorosły postanowił publikować filmy podczas pobytu w zakładzie karnym, co spodobało się publiczności. Do więzienia trafił z powodu włamania. Został zwolniony z aresztu w marcu 2019 roku. W jednym z wywiadów przyznał się do wielu błędów i zapewnił, że chce zmienić swoje życie.

Musiałem przeprosić za wiele rzeczy, ale teraz mam szansę, aby zmienić swoje życie i zamierzam ją wykorzystać (...) przepraszam wszystkich ludzi, których skrzywdziłem w przeszłości, ale musiałem zrobić pewne rzeczy, aby się wyżywić i przetrwać. Decydowałem się na włamania, ponieważ nie miałem innego sposobu na życie, ale to jest moja przeszłość. Jestem wdzięczny za to, jak mnie ukształtowała, ale to już za mną.

Likkleman Instagram

Likkleman jest niezwykle popularny na Instagramie. Poczynania Brytyjczyka na tej platformie śledzi ponad 600 tysięcy użytkowników. Likklemana można znaleźć na Instagramie pod nickiem @likklemangram.


Ile lat ma Likkleman? 
Likkleman urodził się w 1994 roku, rocznikowo ma zatem 29 lat.
Z kim Likkleman zawalczy w debiucie na High League? 
Likkleman w organizacji High League zadebiutuje 17 czerwca walką z Mini Majkiem.